Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehet a mai nőkbe...

Miért nem lehet a mai nőkbe beleszeretni?

Figyelt kérdés
Sajnos régen felállítottam magamban egy eszményképet, egy elképzelést, hogy milyen is a NŐ (tulajdonságokban), de ezt minden nap lerombolják egyre jobban, amiket látok, érzékelek. Egyszerűen nincs olyan tulajdonságuk, amiért beléjük lehetne igazán szeretni, teljesen kiábrándítóan viselkednek. Csupán a szexért magáért meg érdemes velük kínlódni nap mint nap, a drága időm rájuk pocsékolni?
2014. febr. 18. 00:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Jogos...


Mostmár mehetsz aludni!!!

2014. febr. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Na és milyen az a bizonyos NŐ?
2014. febr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
Én is ezt érzem, csak a férfiak terén.
2014. febr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

attól függ,hogy mit értesz szerelem alatt.

mert ha pl azt,hogy el bírod viselni hosszabb távon a társaságát,nem idegesít fel túl gyakran,sőt jó vele lenni időnként,akkor az azért nem lehetetlen.

és azért nem csak a szex van,mert ott kaja meg a tiszta lakás,rendszeres mosás takarítás is,ha van nő a háznál.

2014. febr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Szerintem veled van a baj talán ha a humanoid nőstényekben nem találod meg az igazit próbálkoz a kutyákkal.
2014. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

4.

Mert szerinted én nem tudok kaját előállítani magamnak?:) A lakásom tiszta, nem nehéz kezelni a porszívót, a mosást meg megcsinálja a mosógép. -.- Vagy most tartsam bejárónőnek?:)

De most komolyan, a szexen kívül mit tudnak adni, ha amúgy semmi jó belső tulajdonságuk nincs már?

2014. febr. 18. 01:03
 7/37 anonim ***** válasza:
Hát akkor legyél busiiiiii!
2014. febr. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Nem minden Nő egyforma. Attól, hogy csalódtál néhányban nem jelenti azt, hogy jogod van ítéletet mondani az egész női nem felett.
2014. febr. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, hát nem megy. Ami nem megy, nem kell erőltetni. :)
2014. febr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Nemcsak azokról van szó, akikkel "jártam" és akikben csalódtam, hanem a környezetemben az összesről, pedig az nem kevés. Amiket hallok, tapasztalok. Figyelem a viselkedésük, a megnyilvánulásaik, stb. Egyszerűen nem szerethetők úgy igazán szerelemből.
2014. febr. 18. 01:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!