Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek nagyon nagy a kor...

Szerintetek nagyon nagy a kor különbség? én 15/L ő 28/F

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerjük egymást ,már találkoztunk párszor és a nap 24 órájában beszélgetünk. Én kezdek beleszeretni és ő is érez irántam valamit. Lehet valami köztünk vagy túl nagy a kor különbség ?!
2014. febr. 18. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy a korkülönbség, ez sok
2014. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dragonkalo ***** válasza:
81%
Nagyon nagy,lehet valami köztetek persze,de nem hiszem,hogy sokáig tartana.
2014. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem elvakít. Túl nagy a korkülönbség, ez nem normális.

Ő neki a kora miatt más igényei vannak, később mutatja ki őket, ezért nem lesz hosszú életű. Vagy ha te meg is adod neki, akkor is egy idő után komolyabbra fog vágyni, de nem azért, mert te komolytalan lennél, hanem mert nem vagy idős eléggé, hogy komolyabb dolgokba fogjon, éveket meg nem fog várni.

2014. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok. Gondolj bele, lehet hogy ő pár év múlva családot szeretne, mert benne van a korban. Te pedig meég mindig 18 alatt leszel. Mit fog csinálni? Elhagy vagy bele hajszol egy terhességbe, akár akaratlanul is.

Túl nagy a generációs szakadék.

2014. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok. Majdnem kétszer annyi idős, mint te. Mondta, hogy érez valamit, vagy ezt csak te gondolod?

Te kiskorú vagy, ő pedig felnőtt. Lassan családot alapít. Még ha 25 lennél, ő pedig 38, arra is azt mondanám, hogy háááát necces. Így semmiképp.

2014. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
nagyon nagy,15 evesen max 20 eves megy
2014. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Aki 28 évesen 15 éves lánnyal kezd, az vagy csak párszor meg akarja kettyinteni, vagy komolyan beteg. Értelmes 28 éves nem csinál ilyent. 15 évesen meg nem nehéz naivnak lenni. És nekem ne jöjjön senki a korkülönbség nem számít, meg hasonló dolgokkal ebben a korban.
2014. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:

Amikor a volt menyasszonyomat megismertem, én 26 voltam, ő 16. Évekig elvoltunk boldogan, sajnos sok bonyodalom után úgy alakult, hogy házasságig nem jutott a kapcsolat, de a mai napig nagyon jó viszonyban vagyunk.

Dédnagymamám és dédnagyapám közt is 10 év volt.


Egy ilyen kapcsolatot előbb tudják tönkre tenni a társadalom tabuira alapuló támadások, mint maga a korkülönbség.

Épp ezen támadások miatt kár ilyenbe belekezdeni, akármilyen mély szerelmet pokollá tudnak tenni külső okok is.

Meg kell gondolni, akartok-e és mennyit harcolni egymásért.

15 vagy. Még legalább 3 évig bizony állatira nem te mondod meg, mit akarsz és barátjelöltednek is más fogja megmondani, mit akarHAT tőled.

De ti tudjátok. Ha esetleg minden józan észérv és viszontagság ellenére együtt tudtok maradni, lesz mit mesélnetek az unokáknak. :)

2014. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!