Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beszelgetesi temak?

Beszelgetesi temak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az lenne a problemam,hogy nem igazan vannak beszelgetesi tema otleteim,nem csak a pasikkal,hanem ugy kb semmikor.

Nem szeretek feleslegesen beszelni,vagy nem tudom.

Viszont ez ismerkedeskor eleg kinos tud lenni,es nem szeretnem ha a srac akivel kialakuloban valami unalmasnak talalna

Legyszi segtsetek,barmi johet,csak beszologatos kommentelok ne


2014. febr. 18. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Arról beszélj, ami érdekel. Ha a kvantumfizika érdekel, akkor arról. Ha meg a pasit nem érdekli, akkor nem illetek egymáshoz.
2014. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam,hogy amilyen temakat tudtam mar megbeszeltuk,pl:zene,filmek,konyvek,csalad,haziallatok,stb
2014. febr. 18. 18:41
 4/5 A kérdező kommentje:
15
2014. febr. 18. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:

ne görcsölj ezen mert az rosszabb.


feltűnt, hogy csak a nem személyes témákat soroltad fel. pedig két ismeretlen ember nem pont arra lesz a legkíváncsibb h milyen zenét hallgat a másik vagy milyen könyvet olvas.

meg ez azért elég nagy közhely kérdés.


a legjobb, ha mondod neki, hogy meséljen magáról,

a szüleiről, a családjáról, a suliról vagy munkájáról, vagy a gyerekkoráról, vagy hogy mik az elképzelései a jövőjéről, mi a célja, mi akar lenni, hova menne nyaralni, hol élne.. ilyenek..

2014. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!