Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az mennyire gáz ha olyan segg...

Az mennyire gáz ha olyan segg voltam h nem tudtam hány éves vagyok? :D

Figyelt kérdés

Egyik éjjel megismertem egy csajt ott mondtam neki h 22 vagyok. Majd 1. randin végig futott vmi bennem hogy, ja 1991-től 2014-ig már 23 év telt el és nem 22...gondoltam hirtelen magamban, "hűhh bammeg" de öreg vagyok és hülye hogy nem tudom hány éves vagyok. Úgyhogy ott kijavítottam magam, gondoltuk mind2-en hogy a közepes mennyiségű alkohol miatt mondtam hülyeséget.

De most jön a csattanó! Ma verni kezdtem a fejem a falba amikor rájöttem h mégis csak 22 vagyok! Nem szoktam különösebben nagy dobra verni a szülinapomat, engem nem izgat de azért ez így mégis csak elég ciki, nem? Már nem tudom hogy nevessek vagy sírjak.

Azért nem vagyok minden téren ennyire gy*kér, nem 8 általánosom van, de ha most mondom neki hogy ja mégis 22 vagyok akkor az már problémát okozhat szerintem.

Ma találkozunk újra. Elmondjam már ma vagy inkább hagyjam későbbre, vagy mit csináljak szerintetek?


2014. febr. 19. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
:D:D:DD
2014. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj h komoly, de kösz h legalább nevetsz és nem lehülyéztél :D
2014. febr. 19. 10:49
 3/13 anonim ***** válasza:
néha én is elfelejtem, hány éves vagyok :D
2014. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem gondolod,hogy kevesebb alkoholt kellene innod?Szükséged lesz még az agysejtjeidre.
2014. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
na ez mondjuk megnyugtató :D
2014. febr. 19. 10:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mondanod semmit. A 23 megállja a helyét, hiszen ebben az évben leszel 23. Sokan így mondják, akik még nem töltötték be, de már abban az évben járnak.

Mondjuk én a szülinapomig egy nappal sem öregbítem magam :D

Majd ha együtt lesztek még a szülinapodkor is, akkor elmondod, hogy az a 23. szülinapod.

2014. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
felmerült már bennem #4-es :D de a nélkül pl jó eséllyel nem mertem volna odamenni hozzá azon az éjjel.
2014. febr. 19. 10:52
 8/13 anonim ***** válasza:
én 23 éves vagyok és mindig 21nek mondom magam...:D nem direkt mondom de vhogy mindig így alakul :D
2014. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Majd mondd meg a lánynak, hogy őmiatta teljesen össze-vissza repdestek a gondolataid. :D
2014. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 23 vok mégis 19-nek mondom magam. A dohányboltban a személyimet elkérik. Kit érdekel h ki mennyi idős az a lényeg h mennyinek érzed magad.
2014. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!