Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy barátnőm sem erőltette...

Egy barátnőm sem erőltette még, hogy lépcsőzzek, ha nem bírom vagy nem akarom. Az "udvarias" férfiak vajon miért gondolják, hogy bármi esélyük is van rám erőltetni a lépcsőzést?

Figyelt kérdés
Első pár randi. Bár konditerembe járok és sportolok, a térdem nem bírja a lépcsőket. A férfiak egytől egyig gúnyolódnak, és amennyire "hatalmukban" áll, amennyire a szituáció engedi, megpróbálnak a lépcsőre kényszeríteni. Mivel ez nem megy, hűvösen szembesítenek a megvetésükkel. Csak nem gondolják, hogy ezek után bármennyi esélyük is marad nálam? Így akarnak fölém kerekedni?
2014. febr. 19. 13:32
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ezek után többnyire dicsekedni kezdenek, hogy ők milyen sportosak, és milyen jó a sport, bár én abból kimaradok. Ez a másik óriási mellélövésük, ugyanis sportolok. Még egy nőt sem láttam, aki ezt képtelen lett volna megérteni, vagy bármennyire is megpróbálta volna helyettem eldönteni, mit tegyek.
2014. febr. 19. 13:35
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
?
2014. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
!
2014. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tud lépcsön menni, azzal valami igen komoly baj van, vagy ortopédiai oldalról, vagy pszichikailag. Ez utóbbira föként a megjegyzésed miatt gondolok, ugyanis ha neked egy természetes alapdolog "föléd kerekedésnek" tünik, akkor valami nagyon nem stimmel!
2014. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Én sem értem a kérdést igazából. Értem, hogy van lépcsőző gép és én használtam is. De miért probléma ez, hogy nem tudod/akarod használni? Nem értem...


Nekem is van olyan gép, amit nem bírok, mert kiakad tőle a térdem, de nem igazán érdekel. Azt a gyakorlatot kihagyom és ennyi.

2014. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező hölgyemény

A maga fejében van a hiba.

Ide feltett "kérdésének", vagy pontosabban pszichés kifakadásának semmi értelme.

Se eleje, se vége.

Kérem az én szakrendelésemre ne jöjjön, mert ez már nekem is durva. De nyugodt szívvel keresse fel bármely kollégámat. Az ország bármely területén, bármilyen időpontban.


Üdvözlettel

Dr. Agyturkász Anonimusz

2014. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
lépcsőzőgépet sem használok, és lépcsőt sem. Valóban komoly gond van a háttérben, ízületi probléma. Szívesen sportolok, de nagyon kell vigyáznom. Senkinek nincs köze hozzá, lifttel megyek vagy lépcsőn. Kizárólag a randin szoktak bunkók lenni, de ott ez általános. Érdekes, hogy vajon hogy veszik ehhez a bátorságot.
2014. febr. 19. 15:28
 8/29 A kérdező kommentje:
A lépcső természetes alapdolog. Valamit erőltetni valakire már nem természetes alapdolog. Sok férfi szerint a nő kényszerítése a randi természetes része, ahogy a bunkóság is.
2014. febr. 19. 15:31
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

a kiegészítéseid alapján egyetértek tanult barátommal


üdv

Agyalapi Irigy

a női agyak doktora

2014. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Arra lenék kíváncsi, mit kezdesz, egy magasföldszinttel, vagy egy olyan házzal ahol nincs lift? Ha valaki nem földszinten lakik, már nem is kell?


Ne csodálkozz, ha bunkók, mert gondolom, ott is így adod elő magad.


Ok, okozat.

2014. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!