Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondol rólam valójában?...

Mit gondol rólam valójában? (Összetett lesz, meleg téma)

Figyelt kérdés

Van egy srác akit ismerek és olykor összefutunk az utcán. Van, hogy még ebédelni is meghív és tök jól érezzük magunkat, meg bókolgat.. (tudja h meleg vagyok) máskor meg azt érzem, hogy olyan rideg és kerül. Amúgy ő biszex. Fogalmam sincs, hogy mit gondolhat rólam igazán, de már kezd elegem lenni abból, hogy egyszer udvarolgat, utána meg azt érezteti mintha egyáltalán nem kedvelne.... Annyira nem értem... Az a baj, hogy egyre jobban tetszik nekem a srác, de nem tudom alakulhat e ebből valami... Bókokat nem mondunk udvariasságból nemde? Nemcsak olyan bókokat mond mint egy ismerősnek szoktunk, hanem félreérthetetlenül olyanokat, amiket akkor mondunk a másiknak ha bejön... Ezt nem lehet megjátszani... Sőt olyankor érezhetően forr is a levegő köztünk... Felejtsem el? Az ábra szerint ő maga sem tudja mit akar.... Határozott lépéseket nem tesz.... De én sem merek lépni, mert nem akarom hogy azt gondolja letámadom... Azzal mindent elronthatnék... Van értelme bármiben is reménykednem? Mit tennétek a helyemben? Vagy érjem be azzal, hogy néha összefutunk és olyankor jól elvagyunk?

Hogy viselkedjek vele amikor találkozunk, hogy ne vágja le rögtön, hogy mennyire odavagyok érte, de mégis érezze ugyanakkor azt is, hogy én is nagyon kedvelem őt?

Unatkozó homofóbok megjegyzéseiből köszönöm nem kérek, töröltetni fogom őket úgyis... Az értelmes válaszokat viszont előre is köszönöm.



2014. febr. 23. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És te mennyire bókolsz vissza? Ha folyamatosan elvárod hogy ő nyisson, ő beszéljen , ő bókoljon... akkor nemhiába gondolod hogy nem lesz semmi...
2014. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát amikor bókolgat akkor eléggé zavarba jövök és annyit tudok mondani, hogy: köszi, vagy hogy ne hozz zavarba. Bókoltam már neki én is, pl hogy milyen szép a szeme vagy a mosolya meg hasonlók és olyankor ő sem tudott erre mit felelni, csak fülig ért a szája...
2014. febr. 23. 10:24
 3/7 anonim ***** válasza:
neked ugyanúgy nyitnod kell, ne várd hogy a sült galamb a szádba repüljön
2014. febr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor nyitok, akkor elutasító lesz és zavarba jön... Elkezdi tartani a lépéstávolságot... Csak akkor kezdeményezőbb, amikor visszafogom magam... Pont ezért vagyok összezavarodva...
2014. febr. 23. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyonis bejössz neki, csak fura neki hogy fiú vagy és még nem fogadta el

Idővel ebből még bármi lehet

2014. febr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Igaza lehet az előttem lévőnek,én lány vagyok és pontosan ez volt velem meg egy másik fiúval néha nagyon kedves volt velem meg minden néha meg mintha...szinte nem is ismerne...vagy mintha először találkoznánk!Engem is jól összezavart és a mai napig nem tudom h mért csinálta vagy h érez-e irántam valamit!Én azt mondom neked h ha az ilyetnem hagyod akkor azzal magadnak fogsz ártani,tapasztalatból tudom!! Vagy még az is egy megoldás lehet ha értelmesen leülsz vele beszélni h érez-e valamit irántad.Remélem h azért segítettem valamit:)
2014. febr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom,ne bókolgassatok,hanem üljetek le és komolyan,egy nyugodt helyen és körülmények között beszéljétek ezt meg.

Máshogyan nem fog menni,mert nem ismeritek egymás álláspontját és így nem haladtok sehova,az idő pedig telik....

2014. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!