Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt depressziós lány, nő...

Van itt depressziós lány, nő Nyíregyházáról? 23éves kedves, intelligens, jólszituált depressziós srác ismerkedne.

Figyelt kérdés
Én egy 23 éves depresszióval küzdő, normálisnak, intelligensnek tartott, jólszituált nyíregyházi srác vagyok. Eddigi tapasztalataim alapján az olyan lányokkal, nőkkel nagyon jól megértjük egymást akik hasonló jellegű problémával küzdenek. Kedves, barátságos, megértő, jólelkú, humoros arcnak tartanak. Viszonylag pörgős életet élek, szeretem a jó éttermeket, a nagy partykat stb.. Szeretnék egy kedves nyíregyházi vagy környékbeli lányt, nőt találni, akivel elmehetnénk együtt éttermekbe, kávézókba, bulikba stb. Ha lenne kedved ismerkedni velem nyugodtan írj akár privát üzenetet is.

2014. febr. 24. 09:42
1 2
 11/11 anonim válasza:

A Birdy- t próbáltad? Ha valaha ki akarnék próbálni randiappot, biztos ez lenne az. :)

[link]

Olvasd el, hátha tetszik! Szocializálódni meg időtöltésnek biztos jó, főleg ha ismered kicsit az MBTI-t :D

2021. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!