Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20+ Férfiak! Taszító, ha egy...

20+ Férfiak! Taszító, ha egy lány ennyire vékony?

Figyelt kérdés

[link]

A képen nem én vagyok, de nagyjából ilyen az alakom (széles váll-csípőcsont,vékony derék), ennyire vékony vagyok, a bordáim is látszódnak.

Régen "jó húsban" voltam, csak jött egy betegség, fogytam 10 kilót, ebből csak 2-őt sikerült visszaszedni, mert gyors az anyagcserém (mindig is az volt, irtó könnyen fogyok, ugyanilyen nehezen hízok). Jelenleg kemény 45 kiló vagyok vasággyal,és 165 cm magas.

Szóval ez a soványság mennyire tolerálható? Sok helyen hallom,olvasom,látom, hogy finoman fogalmazva nem esztétikus, "szúr", stb. Ha megláttok egy ilyen testalkatú lányt, mi az első benyomásotok?



(Nem akarok neten ismerkedni, privát üzenetektől kíméljetek, légyszí')


2014. febr. 24. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nagyon bejön.
2014. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Szedd vissza azt a 8-at :)
2014. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2: bár ilyen könnyű lenne. Eszek annyit, mint egy kisebb hadsereg, de max fél-1 kiló jön fel. Ha másnap kevesebbet eszek, már le is csúszott harmadnapra.
2014. febr. 24. 17:42
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem tetszik, nagyon vékony.
2014. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban jobban állna a magasságodhoz az a plusz kiló, szerintem még vonzóbb lennél, de ha nem tudsz igazán ellene mit csinálni akkor ez van. Ennél többet viszont ne fogyj, valóban nem jó egy csontos lány, de először önmagad fogadd el.
2014. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#3


Irigyellek :D

Én srác koromban (<25) csülkös bableves, rántotthúsok tömkelege, reggeli,ebéd,uzsi,vacsora, töménytelen mennyiségben, tésztát tésztával, kenyér,zsiros kaják, és igy voltam 75-78 kiló. (186cm) Most meg ránézek a kajára, és egy kiló máris felment :D

2014. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10-ből 9 férfi megdugna. Sőt, 100-ból 95.
2014. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
az én barátnőm 42kg és 158 cm és nem pont ilyen a alakja de hasonlóan vékony és szerintem nem baj ha valaki vékony inkább előny egy modell alkat (persze nem anorexia)
2014. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen az idealom... csak az a baj, hogy a legtobb ilyen alkatu lany nagyon el van telve magatol...
2014. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy taszító, de szerintem teljesen mindegy mit írnak itt neked az emberek, amíg nem látod azt, hogy úgy néz rád egy férfi, ahogy azt te szeretnéd... Arra meg itt nincs lehetőség.

Egy nő külsejét leginkább az arca befolyásolja függetlenül attól, hogy ti nők mit hisztek. :) Nem a mellméret számít, vagy hogy épp hány kiló vagy...

26/F

2014. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!