Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Netes társkeresőn miért van...

Netes társkeresőn miért van az, hogy a nők kapnak akár 100 levelet is a férfiak meg 0-át?

Figyelt kérdés

Ez a tapasztalat. A nők válogathatnak, kinek írjanak, kit válasszanak, kivel randizzanak.


A férfiaknak alapból nem ír senki, így ők írnak a nőknek, de a sikerük elmarad a várttól!


Miért van ez?



2014. febr. 24. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezen logika alapján a férfiak is válogathatnak melyik nőre írnak rá.
2014. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert a nőknél van az összes pina.
2014. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De az én leveleimet csak egy lány kapja meg <3
2014. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert az élet egy szar.
2014. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És még valami, én bele is őrülnék a folyamatos levéláradatba, egy idő után tuti törölném az összeset. Társkeresőkön sok a szexmániás gyökér akik minden nőre ráírnak de eszük ágában sincs a komoly kapcsolathoz, a nők többsége pedig csak úgy fent van de őket sem érdekli különösebben a párkeresés.

Társkeresőn ezek alapján szinte lehetetlen normálisan ismerkedni.

2014. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a nőket társkeresőn (is) csak a legjóképűbb férfiak érdeklik, válaszra is csak őket méltatják. Ők sztem többszörösét kapják levélből, mint a nők.
2014. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Van egy jó férfi ismerősöm, onnan is tudom ezt a tapasztalatot. Egy bizonyor kor után, ha addig sikertelen volt valakinek a magánélete, esetleg ezt tetézi ha totál üres a zsebe, semmilye sincs, sem lakása, sem kocsija, sem munkája, sem tartása, sem önbizalma akkor mondjuk 38 évesen már a sok kudarc miatt szinte mindegy melyik nő válaszol neki csak válaszoljon már valaki!


Pl ír 10 nőnek levelet, amelyik válaszol és találkozni is akar, az lesz! Csak már dughasson valakit!


Ilyen, hogy majd a férfi választ ez nem létezik! ha mondjuk 40 éves elmúlt a férfi, akkor úgy elküldik a nők, hogy csak nyekken!

2014. febr. 24. 20:57
 8/9 Moszuke ***** válasza:

én se örülnék a levéláradatnak.. majd ráírok arra akire akarok azt ha válaszol jó, ha nem nem..

meg sztem még mindig élénken áll az emberek fejében a tabu, hogy a lány kezdeményezzen

2014. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minek kezdeményezzen a nő, ha kap 30 levelet naponta, és csak (legtöbb oldalon, előfizetés nélkül) 1 re válaszolhat naponta.


Ha a pasik napi 30 levelet kapnának, 30 különböző csajtól, akkor nem szólítanának le 31.et és nem törnék a fejüket, hogy hogyan is kéne leszólítani.



Amúgy meg miért?


30éves nőre vevő a 22-70 éves férfi korosztály.

30 éves pasira vevő a 25-35 éves női korosztály.

2014. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!