Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen témával szóljak hozzá,...

Milyen témával szóljak hozzá, ami nem nyomulós és nem túl átlatszó?

Figyelt kérdés
Hát ha jól tudom a legtöbb fiú nem szereti , ha nem ő kezdeményez, ezért nagyot általánosítok és a saját kiszemeltemet is ezek a fiúk közé sorolom. Szóval arról lenne szó ,hogy (természetesen xD)van egy srác aki tetszik nekem. A baj az(ha lehet ezt így nevezni), hogy a srác nem az a híres , sok csaj lóg rajtam típus, hanem okos és vicces, és habár nem egy fiatal Leonardo Dicaprio azért aranyos is. Néhányszor szembetaláljoztunk már a suliban, de ő annyira ?fura?értelmes? hogy még fb-je sincs és nem tudom , hogy h tudassam vele,hogy egyáltalán élek. Szóval kéne egy jó szöveg , vagy taktika, amivel annélkül tudnék vele szóbaállni, hogy nagyobb fajta érdeklőést mutatnék..Nem olyan szöveg kell, amitől egyből belém zúg, hanem egy olyan amitől nem tűnik teljesen idiótának :) Érelmes válasokat előre is köszi :)

2014. febr. 25. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha bandás pólókat hord, és egyezik az ízlésetek, az egy remek kiindulási pont.
2014. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi..ezzel kezdtem..de sajnos az egyszerű fekete pólók,nem túl sokatmondóak ...
2014. febr. 25. 18:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Közös órák? Büfé vagy kávégép előtti "véletlenszerű" összeröffenés?
2014. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Áh összeröffenésről..talán véletlenül nekimegyek :P Most aztán tényleg kétségbeesett lehetek, hogy ilyen agyamnetségeken jár az agyam ..de köszi a válaszokat :)
2014. febr. 25. 18:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Én igyekszem, na. xD De nekem extroveltáltként könnyebb simán odasétálni és szóbaelegyedni bárkivel. Te szemlátomást nem ilyen vagy, így nehéz kisilabizálni, milyen taktikát válassz a felsorolt kereteken belül.
2014. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsiii, tudom a barátaim is meguntak a végére..Igen gyáva vagyok..és igen sokat várok..de sajna változni sem akarok :P Amúgy talán a bandás dolog bejöhet ..ha valahogy ki tudom deríteni a kedvec zenekarát *.* :)
2014. febr. 25. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Az nagy előrelépés lenne. A zene egy remek témakör.
2014. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Áh igen ..holnap felderítő akciót tartok..Köszönöm neked..ha a végén bele is sülök...legalább jó a kedvem :) (én hősöm /hősnőm :))
2014. febr. 25. 19:05
 9/10 anonim válasza:

Szóval életjelet akarsz adni neki, pl.: nekimész. És utána? :D Valahogy tudatnod kell vele, hogy bejössz neki, mert ettől maximum csak annyi lesz, hogy elmeséli 1-2 embernek h előbb nekiment valami csaj. Vajon miért ne szeretné, ha egy lány kezdeményez, hiszen ha bejössz neki, akkor úgy sem fog visszautasítani :D. Ha pedig nekimész, és utána akarsz vele beszélgetni, akkor az eléggé átlátszó lenne :D. Csak bátran beszélgess vele egy rövid ideig, bármiről. Igazából nem írtad, hogy suliban van-e ez, de ahogy olvasom valószínű hogy igen, szóval nem tudom, hogy van-e közös ismerősötök a fiúval, de rajta keresztül is simán elindulhatsz. Vagy szimplán a folyosón leszólítód, hogy nem-e látta az ismerősöd, aztán bemutatkozol, onnantól 1 rövid beszéd, aztán elkéred a facebookját, vagy mondod neki, hogy jelöljön be téged stb. :D Onnantól már szabad a pálya.


Sok sikert :D

(fejleményeket majd írd le :D)

2014. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Áh köszönöm :) Ma akartam vele beszélni..erre meg beteg lett :) Ilyen a formám mire elhatározom magam lebetegedik :)
2014. febr. 26. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!