Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akit egy gyári...

Van egy lány akit egy gyári munkán "ismertem" meg. Hogy kerülhetnék hozzá közelebb?

Figyelt kérdés
1-2hete felvettek egy gyárba,sok kezdő volt ott akiket akkor traningeltek mint ahogy engem is.. ott láttam egy lányt aki igen meg fogott a kinézetével,stílusával stb..azután kicsit beszélgettünk is de nagyon közös téma nem volt a munkán kivül,mint ahogy ez a mai napig is így van... én délelőttös ő délutános ezért max 2-3 percre futunk össze, de kaptam egy két olyan "értesítést tőle" már hogy nemtudom hogy kellene fellépnem.. esetleg valami ötletek hogy hogy tudnék hozzá közelebb kerülni? fontos lenne?
2014. febr. 25. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
hát kérdezd meg abban a 2-3 percben amikor összefuttok, hogy lenne-e kedve veled munka után találkozni, beszélgetni vagy aznap amikor egyikőtök sem dolgozik.
2014. márc. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!