Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiu nem akar kapcsolato...

Ha egy fiu nem akar kapcsolatot, annak milyen okai lehetnek? (szerintem igenis mindenki akar, hisz az ember tarsas leny, csak kivancsi vagyok a kifogasokra) :D

Figyelt kérdés

2014. febr. 26. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem vagy az esete.
2014. febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy csalódott a teljes női nemben, viszont szexuális igényei még vannak, ezért szexelni akar :D
2014. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az hogy nem kellesz neki, ami nem jelenti azt h más sem kell
2014. febr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én valóban nem akarok.


A hangsúly a "szerintem" -en van, ami nem takarja a valóságot.

2014. febr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nincs erre ideje


vagy ismeri a nőket


30+F

2014. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elege lett a sok kudarcból, vagy nem bízik a nőkben.

Én pl attól tartok, hogy nem tudnék megfelelni a nők elvárásainak. Meg nem akarom azt, hogy egy nap 2nél többször átölelm és lekur érte mert nem tud férfiként tekinteni rám, papucsnak stitulál.

2014. febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nincs jogod mindenki nevében kijelenteni valamit. én pl "igenis" nem akarok kapcsolatot jelenleg. jelentkező volna bőven, de egyik sem érdekel és kicsit sem hiányzik az a kötöttség, ami egy kapcsolattal jár. nagyon jól megvagyok egyedül. persze, nem tervezem egyedülállóként leélni az életemet, de JELENLEG nem vágyom kapcsolatra.
2014. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok gyereket. Ez nálam tény, a nőknél kifogás nem velem lenni mert ők többnyire akarnak.

36 F

2014. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat :) bar lehet a kerdesem nem volt elegge pontos,de nem egy konkret fiurol beszelek,nem nekem mondtak,csak sokaktol hallom.
2014. febr. 26. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!