Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt hozzám hasonló...

Vannak itt hozzám hasonló szerencsétlen ronda fiúk akiknek soha nemvolt barátnőjük mint nekem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elég fiatal vagyok de a legfőbb hogy nem vagyok igénytelen ápolt vagyok és próbálom fejleszteni magam külsőre és belsőre is de sajnos valahogy így sem sikerül barátnőt találnom a genetikai adottságom miatt.. Sajnos Kiállóak a füleim és ezt semmivel nem lehet kompenzálni csak műtéttel ami nagyon drága. Nem hibáztatom a lányokat csak mert nemfogadnak el külsőre. Lányokkal szemben nekem nincsenek igényeim átlagos lányokkal próbáltam eddig ismerkedni de egyhamar lekoptattak. Vannak hozzám hasonló fiúk itt? Nektek miért nem volt barátnőtök és milyen rossz genetikai adottságaitok vannak? 17/F

2014. febr. 26. 19:08
1 2
 11/20 anonim válasza:
Nekem csak a szemeim fuckin karikásak...ez van xd
2014. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Igen, én is az vagyok. Nekem pl nyuszi fogaim vannak :S
2014. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Műttesd meg, kimész mosogatni fél évre külföldre, és meg is van az ára. Szerintem megéri, ha ennyire zavar. De 100-200 ezer Ft-ot, amit valaki itt írt, diákmelóból is össze lehet szedni.
2014. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
27 éve szűz vagyok....AZÉRT MERT RONDA VAGYOK!
2014. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
...ÉS NEM TESZEL ELLENE.
2014. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Van, aki bármit tehet ellene, akkor is örökre ocsmány, undorító féreg marad a lányok szemében. Én is ilyen vagyok, hiába teszek meg minden tőlem telhetőt, akkor is ronda maradok, és undorodnak tőlem a lányok.
2014. márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

vannak ronda lányok is.. nekik ugyanolyan rossz. nem gondolod? sztem túl sokat foglalkozol a kinézettel

15/f

2014. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Most ezt azért írtad ki hogy sajnáltasd magad? Nem sikerült...
2014. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ingyen segítek bicskával :D
2014. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
fogsz találni valakit. :) szerintem egész aranyos ha egy srácnak elállnak a fülei. de az igaz hogy a haj is sokat tud változtatni ezen. az ocsémnek is elállnak a fülei és ha úgy áll a haja nem is látszik annyira :) azt javaslom ne legyél ilyen onbizalomhiányos. ebben a korban az embernek hatalmas onértékelési problémái vannak :) 15 L
2014. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!