Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet ma a baja?

Mi lehet ma a baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár hete beszélgetek egy sráccal aki nagyon tetszik.. Pár napja elhatároztam, hogy nem írok rá, azzal a gondolattal, ha tetszem neki, vagy hiányzom neki majd rámír ha akar. És megtörtént a csoda...Tengnap volt először, hogy rámírt ezzel: Szia! :) Rég beszéltünk (pedig csak 2 napja), hogy vagy?... Ezután jót beszélgettünk, majd elköszöntünk kedvesen egymástól este... Ma meg rávettem magam, hogy akkor én is ráírok köszöntem neki,megkérdeztem hogy van, és mondtam, hogy írja majd le hogy milyen volt a karnevál... Erre ennyi választ kaptam szmájlik nékül: még nem nem vagyok a karneválon. majd csak holnap megyek. Mégcsak nem is köszönt... Nem értem mi baja lehet. vagy nem érezte meg h ezzel engem megbánt? Pedig tegnap teljesen önszántából írt rám. Nem értem a férfiakat. Amugy angolul beszélgetek vele, de most ne ez legyen a lényeg :) Köszönöm a válaszokat

2014. febr. 27. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Te úr isten....ÉS akkor mi van ha nem irt smileyt????? Nem jelent az semmit lehet csak sietett vagy valami baja volt (megbántotta valaki)amúgy meg vigyázz hogy ne beszélgess vele olyan sokat,mert egy idő után barátként fog rád tekinteni!!!
2014. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyen netes beszélgetésekkel, hogy az emberek könnyen félreértik egymást, aztán jönnek a találgatások 'vajon mit akart ezzel?'.. semmi értelme találgatni. Szerintem kérdezz rá nála.
2014. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
PONTOSAN!
2014. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem azzal van a baj h nem írj szmájlit, hanem főleg ezekkel: 1. nem köszönt vissza 2. nem válaszolt a hogy vagy kérdésre 3. nem köszönte meg a jókívánságaimat
2014. febr. 27. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehogy megsértődj ezen. Cseten nem szokás folyton köszöngetni. A többire azért nem válaszolhatott mert sietett, vagy rossz napja volt és nem téma.
2014. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!