Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet a Nők rontották ezt el?...

Lehet a Nők rontották ezt el? Amiért egyenjogúak akarunk lenni?

Figyelt kérdés

Értem ezt arra,hogy az Én észrevételeim szerint a mai férfiak (tisztelet természetesen a kivételnek) nem mernek kezdeményezni? Persze van akinek imponál ha a Nő belevalóbb kicsit és Ő teszi meg ezt a kezdő lépést. De ennyire elegük van a Férfiaknak az elutasításból, vagy az önbizalom hiány az oka?

Szerintem egy próbálkozásban nincs semmi, legfeljebb csak elbeszélgetnek és ha nem klappol valami akkor ennyi volt.

De ha esélyt se mernek maguknak adni?

És nem kell most itt az önsajnáltató duma,hogy de ronda vagyok csak kiröhög ha próbálkozok! Igaz, a tiniknél ez gondot jelenthet, de egy felnőtt Nő szerintem nem ilyen. De lehet csak naiv vagyok és de! :)



2014. febr. 28. 12:17
1 2
 11/17 Noydra ***** válasza:

Valóban jól kifejtetted Singularity.

5ös, nem úgy értettem, hogy szó szerint szarj rá, csak annyira, hogy ne szorongj... szerintem ez fejben dől el, és így egyrészt felszabadultabb leszel, másrészt, ha nem jön össze, nem szomorkodsz annyira :)

2014. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

a nőkben annyi hiba van hogy butábbnak születnek és megvezethetőnek.:DD


A világnak nem érdeke hogy szaporodjon a az ember.A nők elvesztik női mivoltuk,trágár rib*ancokká válnak a férfiak puhafa*szok lesznek akik alkonyaton sírnak.Egyre kevesebb a gyerek meg az úgynevezett család...10 ovis gyerekből kb 7nek elváltak a szülei.:D Egy egységes család ragaszkodik bizonyos elvekhez,értékekhez,az egyének kevésbé.A fehér ember eltűnik lassan Európából vagy legalábbis háttérbe szorul.

2014. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Hagyjuk ezt. Elég jóképű vagyok, kb 10/7-es. Múltkor teljesen korrekt levelet irtam egy olyan csajnak facen, akivel elotte munkaügyben mar taliztam. Kifogások sorát alkotta meg, hogy ne talizzunk. Eselyt sem adott, pedig tudom, hogy szingli.
2014. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azzal remélem mindenki tisztában van, hogy a feminizmus előtt nem kezdeményezhettek szabadon a férfiak sem. A szülők döntötték el még azt is ki kinek udvarolhat. Márpedig ha szülők döntöttek akkor a férfinak kötelessége volt az adott nőnek udvarolni, a nőnek pedig illet fogadni. De ez egyiküknek sem volt szabad döntés.
2014. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nem az egyenjogúságot okolom, hanem bizonyos társadalmi normák, amik korábban differenciálták a párválasztást, mára eltűntek, és csak a vonzalom, esetleg az anyagiak számítanak. Nem tartom a nőket hibásnak ebben, én is csak a szép arcú, jó alakú nőkhöz vonzódom. Kezdeményezni meg azoknál szoktam, akiknek a személye is érdekel, ezek után viszont már nem tudom lazára venni, és szorongok, illetőleg ritkán kezdeményezek. Mivel külsőre nem vagyok vonzó, nem voltam sikeres sohasem, és az udvarlás/kapcsolatban élés helyett azt tanultam meg, hogyan kell egyedül lenni. Nekem már ez megy jobban. Ebben aligha az egyenjogúság a hibás - azoknak a férfiaknak, akik vonzóak a nők számára, ez kb. 20%, nincs rossz életük, kezddeményeznek, náluk is nyomulnak a lányok, stb. Ha én nekiállok elbeszélgetni valakivel, netalán udvarolni, a tehetségemen csak annyi múlik, hogy mennyi idő utána leszek elutasítva, milyen sokáig tudom tartani az udvarlást, de más eredménye nem lesz, mert nem vagyok vonzó.
2014. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki töketlen, ronda, szerencsétlen, lúzer, az nem a női egyenjogúság miatt van.
2014. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
7-es gyönyörűen levezette. Nem tudok mit hozzátenni.
2014. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!