Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "mindig jön másik"-Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"mindig jön másik"-Miért van az, hogy egyre több pasi nem gondolkodik hosszútávon? A nők rontottak el valamit? (kort és nemet is írhattok)

Figyelt kérdés
Egyre több férfi ismerősöm(huszon- és harminc évesek) gondolja így .Elvan a barátnőjével(szerelmes is), de nem szeretne örökké vele maradni.Megkérdeztem,hogy pl mi lesz velük 40évesen és kivel alapítanak családot? A válasz általában ez volt:"mindig jön másik"....
2010. ápr. 7. 18:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%

nem a nők rontották el, csak a pasik ösztönlények, kódolva van bennük,hogy kú*janak szét minden nőt..

nem tisztelik a nőket,a szerelem náluk utódlagos dolog. és nem csak 20-30éves korosztály gondolja így, hanem az összes.

tisztelet a kivételnek

2010. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Én hosszútávon gondolkozok, mégsem jön össze. Eddigi leghosszabb kapcsolatom 3 hónap. Én is szeretném, ha megváltoznék, mert szeretnék gyerekeket és normális családot (nem úgy mint ma a legtöbb család, hogy elválnak a szülők).

Remélem hamarosan megkomolyodok :)


20/f

2010. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Eddig évezredeken át az emberek hosszútávban gondolkodtak. Most kipróbálunk más hozzáállást, ennyi.
2010. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
én mindig hosszútávon gondolkoztam mindent megtettem a volt barátnőimért..mit kaptam? megcsalást, átverést, hazugságokat:S
2010. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

én már annak is örülnék ha lenne egy barátnőm :)

21f

2010. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
A nők minden probléma forrásai, ezért inkább maradok egyedül
2010. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%
Utolsónál a pont.Amúgy azért mert tényleg mindig jön egy másik.
2010. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
jó, de csak emberek vagyunk!nem tetszik ez a 'lecseréljük', ha megunjuk szemlélet.nem azt mondom, hogy jobb szenvedni egy rossz kapcsolatban, de pl sok kapcsolat megmenekülhetne, ha mindkét fél venné a fáradtságot és meg próbálnák oldani a problémáikat! egyszerűbb újat keresni.a baj csak az,hogy előbb-utóbb minden kapcsolatban lesznek problémák...
2010. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy a többség véleménye az hogy kár a bonyodalmakért, egyszerűbb újat keresni, de ez magában foglalja azt is, hogy nincs egymás iránt mély érzelem, kötődés, mert hamar túllépnek egymáson.

A kérdés feltevése aktuális, és nagyon is jellemző manapság.

És a válasz erre.. hát ez engem is nagyon érdekelne, bár nehéz világ van ma....karrier a pénzért, harc a nemek közt, és nagyon kicsi az esély arra hogy valaki nemcsak testi hanem egyben lelki társát is megtalálja, akivel közös a cél, és tervek. Sajnos nekem sem tűnik megvalósulni. A nők többsége meg nagyon rossz irányba halad, ők nyalnak a pasiknak, ők akarnak megfelelni, ők udvarolnak, így könnyű fiúk virágról-virágra szállni.

A lányok meg elfelejtik a nőiességüket megfelelően használni, és nem tudnak tiszteletet kivívni maguknak, de a másik véglet mikor azt se tudja hogy kell egy ebédet megfőzni, vagy éppen beszélgetni szemből-szembe a párjával, ha valami probléma van, és jár a szája, hogy őt bizony elhanyagolják, meg kiír kérdéseket fórumokra: "talán megcsal a párom?"-hát milyen kapcsolat ez, és mit vár az el , aki még ezt sem tudja megbeszélni azzal, akit állítólag élete párjának tart. (26/L)

2010. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Alapvetően meg kéne változtatni ezt a szemléletet. Mi lenne, ha úgy adódna, hogy nem jönne másik? Akkor bizony rá lennénk utalva, hogy erőfeszítéseket tegyünk a párunkért, a kapcsolatunkért. Szerintem aki nem hajlandó küzdeni egy kapcsolatért nem is érdemli meg, hogy hosszútávra szerezzen maga mellé valakit.
2010. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!