Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem találok végre egy...

Miért nem találok végre egy normális pasit? Hova tűntek? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Most vetettem véget a harmadik kapcsolatomnak. Sose szerettem a "rosszfiúkat", inkább a kis kedves, aranyos jófiúk jönnek be. Azt gondolnám, hogy ők úgy tudnak kezelni mint egy nőt/lányt.


De NEM! Azt gondolnám, hogy ha már nekem kell kezdeményeznem (szerencsére egyszer fordult elő) legalább hálás lehetne... De miért nem fogjál fel, hogy egy hónap után még nem állok készen a szexre. Aztán mikor mondom kidobnak.


Most nekem vannak túl nagy elvárásaim, hogy legalább félév együttlét kell az első szexig (főleg ha szűzességről van szó) vagy igazam van?


18/l



2014. febr. 25. 11:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
teljes mértékben igazad van. bár érdekes módon nálam fordítva volt. a csaj erőltette, hátha ettől majd szorosabb lesz köztünk a kapcsolat. a vége az lett, hogy szakítottam(persze voltak más okok is). szóval akkor még várj, vagy ne akarj rögtön kapcsolatot. a szingli élet is tuti!:D
2014. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

várjalak? :D


30+F

2014. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Leszel a csajom?
2014. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudok érdemben hozzászólni így közel a harminchoz.

Egy 18 éves fiú már szexet akar, egy 18 éves lány meg töbsségében már nem szűz. Hogy ez most helyes vagy sem, azt döntse el mindenki maga az értékrendje szerint.


Mindenesetre én most ismerkedek valakivel, aki 23 éves, de ha egy hónapot kell várnom a szexre, akkor én is keresek valaki mást. A szerelem testiségből is áll, főleg ha kívánjuk egymást, miért szabnánk gátat a vágyainknak, miért tartanánk fenn mesterségesen egy kellemetlen feszült érzést, ahelyett, hogy az ágyban is boldogságot adjunk a másiknak?

18 évesen még lett volna türelmem várni egy hónapot a szexre egy lánnyal. Most már nem nagyon várnék. Ha egy szűz kb 18-20 éves lánnyal jönnék össze és komoly kapcsolat lehetne belőle akkor talán, de csak talán! Viszont 18-20 közötti lány még komolytalan. 23+ kb. akiket már komolyan tudok venni hosszútávra, ők meg többségében nem váratnak egy hónapot. :)


18 évesen már nem kell annyira félned a szüzességed elvesztésétől, persze nem kell egy balf.sszal elveszítened, inkább várj, találj egy értelmesebb fiút, ha tényleg testi lelki szép élményt akarsz átélni.

2014. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
83%

Hát manapság én is ezt tapasztaltam.

Mindegyik(véleményem szerint)túl korán akarja a szexet.

Ha így folytatódik lassan már az első randin elvárássá válik. :( xD

Az ilyenekkel nem kell foglalkozni.

Önmagukat minősítik ezzel a hozzáállással:"nincs szex,csaj repül"!

Akkor menj csaj bele az együttlétbe amikor készen állsz rá.


21/L

2014. febr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem olyan érdekes dolog a szex, hogy hónapokat kelljen rá várni. 2-3 hónap után úgy gondolnám, csak szórakozik, nem akar tőlem semmi komolyabbat, nem bízik bennem, nem szeret, tehát semmi értelme együtt lennünk.
2014. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
52%
Egy normális pasinak fontos a szex, amíg az nincs addig nem is lehet igazán kapcsolatról beszélni, vita lezárva.
2014. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Te is tudod a választ. Nem érsz annyit nekik, hogy várjanak Rád és a szexre. Azonnal akarják, mert átmeneti barátnőnek tartottak. Mivel nem kaptak élvezetet (és a társaságot úgy tűnik önmagában nem volt az nekik valamiért), így tovább álltak egy másik nőhöz, aki könnyebben széttette a lábát. Itt nem az a megoldás, hogy ezután hamarabb szexelsz, hanem hogy légy kitartó és válassz/találd meg a megfelelő srácot aki vár majd Rád. Persze ne fél évet, mert azért az már a kínzás kategória a legtöbb fiúnak és akár depressziót is okozhat nála a folyamatos lehangolás és visszautasítás. Pár hónap elég a mai világban.
2014. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy még szűz vagyok és egy hónap után még nem akarom elvesziteni. Az első barátom 15évesen volt, a második 16 évesen (mindkettő 16éves volt), a harmadik most volt és egy félév van köztünk. Mindhárom azonnal akart szexelni. Egy hónap után az utolsónak engedtem volna ezt-azt. De ez nem volt elég neki. :(
2014. febr. 25. 12:37
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

én tök egyet értek veled. Bár az én helyzetem kicsit más...

Volt pár komolynak induló kapcsolatom, de egyikből sem lett hosszútáv.

Az elején így szeretlek- úgy szeretlek a 2hetet kivártuk szex nélkül, nem is volt ezzel gond. Azt lefeküdtünk, ami nagyon jó volt mindkét esetben, rá egy hétre indokolatlan szakítás... Hogy miért? Én sem tudom.

A "legújabb egy régi ismerősömmel felvettük ismét a kapcsolatot, rengeteget beszélgettünk, és az első talin hát megtörtént. Nem terveztem, de nem voltam ellene sem. Elötte írta, h többet akar tőlem, ezek után meg közbeszól a munka egy komoly kapcsolatba.

NORMÁLIS PASIK HOVA TŰNTETEK???

21/l

2014. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!