Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác akivel már...

Van egy srác akivel már régóta ismerjük egymást. Van pár dolog amit nem tudok hova tenni, tudni szeretném ti mit gondoltok? (hosszú)

Figyelt kérdés
Ha jól nézek ki mindig kedves sőt átölel, pedig állandóan utálkozik. Olyan magának való fajta aki állandóan csak piszkál másokat. Alacsony önbecsülése miatt mindig felszed valakit egy estére. Neki fontos a kinézet. Borzasztó a természete amúgy. Nem férfias nem lovagias, egy bunkó paraszt de van neki egy nyugisabb oldala is ami egy mítosz ha társaságban vagyunk de ha kettesben vagy vele már más a dolog. Olyan tipikus nyomorult aki érzelmileg analfabéta, aztán kiderül hogy pillangó lelkét takargatja. Na ez az emberke néha (amikor látványosan jól nézek ki) agyondícsér (szó szerint minden percen mondogatja) és ha csókolózok párommal akkor dühösen sarkon fordul elrohan. Szeret hozzám beszélni ha senki nem látja, sőt mintha kényszere lenne hozzám szólni olyankor pedig én rá se nézek. Társaságban folyton szivat. Poénkodik rajtam ami persze nem sértő de folyton megtalál. Egyszer fel akart szedni még régen de nem akartam tőle semmit így nem lett a dologból "parádé" de mintha lezáratlan ügy lenne. Néha hosszan bámul amikor azt hiszi hogy nem látom mit csinál. Szerintetek csak bántja az önérzetét hogy engem nem sikerült gerincre vágnia vagy ez amolyan "tetszel de túl hülye vagyok hogy rendesen kimutassam ezért úgy csinálok mint az ovisok" dolog? Fiúk?

2014. márc. 1. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az utóbbi
2014. márc. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki se érdekeljen, mert az ilyeneknek a pillangó lelke kamu. Végül kiderül úgyis, h ugyanolyan bunkó paraszt, mint alapból és nincs mögötte semmi.

A kérdésre válaszolva: hát kétesélyes, de talán az utóbbi, tetszel neki, de gerincre is akar vágni.

2014. márc. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen valahogy már kezdetben átláttam a szitán hogy nem érdemes az ilyenekkel kezdeni, de ez már rég volt és azóta is tartanak ezek a fura dolgok. Csak kíváncsi voltam a véleményekre. Érzelem nem fűz hozzá. A józan észnek előbb hiszek. Amúgy sem szeretem a problémás embereket. Ez a fiú meg azoknak a tárháza. Sztem saját magával is megküzd mindennap.
2014. márc. 1. 09:40
 4/4 anonim válasza:
Markold meg a pi...-dat és mond neki ha ezt szeretnéd bébi akkor dolgozz meg érte.
2014. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!