Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Tulsagosan nyiomultam a sracra?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akibe teljesen belebolondultam, bar olyan regota meg nem ismerjuk egymast. Ket hete egyutt toltottunk egy estet voltak korulottunk, de kettesbe beszelgettunk meg egyutt voltunk es meg is csokolt. Azota neha ramirt facebookon, de arrol az esterol nem beszeltunk meg a varosba is talalkoztunk, de ugye tarsasaggal voltunk es csak ugy szoval kettesbe nem beszelgettunk. Pedig keresett mego hivott, hogy hol vagyunk es talalkozzunk de a haverjaival beszelgetett. Tegnap mar elegem lett abbol, hogy nem mondd semmit. Masoknak aztmondta, hogy meg nem tudja mi legyen velunk es gondolkodik enmeg meg akartam beszelni vele es vegig mellette voltam meg a seggebe meg probaltam vele beszelni, felrehivtam, de mindig megzavart minket valaki.... Aztan este is rairtam hogy talalkozzunk kettesbe mert beszelni akarok vele de nem kellett volna.. Annyira gaz, hogy en csinalom ezt lany letemre es en futok utana es annyira nyomultam tegnap este, hogy az nemigaz:( Mit tegyek?

En 17 vagyok o 18


2014. márc. 1. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
hagyd levegőhöz jutni. ha tetszel neki, keresni fog.
2014. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Énutánam is igy fut egy lány, és én is igy viselkedek ahogy ez a fiú veled. Csak engem ez a lány egyszer elutasitott, és nem akarok még egyet koppanni...
2014. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!