Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenynek lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni, vagy már túlságosan az vagyok?

Figyelt kérdés
Na szóval a barátnőmmel több mint 1 hónapja együtt vagyunk, és nagyon szeretem. Azonban nagyon sok fiú irkál rá, és találkozni akarnak vele. 1-2-vel jóba is van. Az egyik ráírt, hogy találkozzanak már, de 200km-el arrébb levő városban, mivel a srác is messze lakik, és nem tudja, hogy el megy e vele találkozni a barátnőm. Nem tudom, hogy mit mondjak erre neki :( A srác szerintem biztos nem barátkozni akar vele. Nyáron buliztak, és akkor rámászott a csávó, de barátnőm nem hagyta neki. (akkor még nem voltunk együtt) Nem szeretném hogy elmenjen, de megtiltani nem akarom neki :( Nem akarom elrontani a kapcsolatunkat, mert féltékeny vagyok

2014. febr. 12. 22:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ha nem bizol benne, biztos, hogy megmérgezi a kapcsolatotokat.

Ha meg kavar mással, akkor meg örülj neki, hogy 1 honap után derült ki, hogy olyen, nem2 év után.

2014. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Bízok benne, de úgy találkozni valakivel, hogy eddig az életben egyszer találkoztak, és akkor is rámászott a pali, kicsit zavar.
2014. febr. 12. 22:40
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha hagyja neki h rámásszon, akk hagyja...nem tudsz mit tenni, legalább kiderül h igazán szeret e.
2014. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát nem hagyta neki nyáron. De én nem lennék ott, úgy találkoznának, szóval mondhat akármit, nem derül ki az igazság.
2014. febr. 12. 22:43
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha akkor se hagyta magát akkor fölösleges pattognod miatta. Sok lány azért nem törli az ilyen embereket az ismerősök közül mert a hiúságuknak jót tesz a sok dicsérő szó.
2014. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nem azért van veled, mert senki másnak nem kellett. Az, hogy a fiúknak tetszik, még nem jelenti, hogy ő is viszonozza az érdeklődést. Valószínűbb, hogy elege van a sok perverz zaklatóból, mint az, hogy bárkire ráveti magát, aki ráír egy üzenetet.
2014. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Moszuke ***** válasza:
hagyd elmenni. ha képes elmenni egy tök idegen noname sráccal 200+km-re fekvő helyre csak "barátkozni" akkor hagyd el a francba mert nem százas. ennyire naiv, fura lánnyal csak a baj lesz
2014. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Lehet kicsit túllihegtem a dolgot ezek szerint.

Mindig a legrosszabbra tudok gondolni :(

2014. febr. 12. 22:56
 9/21 A kérdező kommentje:
Moszuke engem is ez zavar, hogy kb idegen a srác, és ilyen messzire elmegy miatta. Mondjuk még nem biztos, hogy megy.
2014. febr. 12. 22:59
 10/21 Moszuke ***** válasza:

nem kell befolyásolni a döntését. ha el akar menni menjen.

mielőtt indul azért közöld vele, hogy te már nem fogod őt hazavárni..

2014. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!