Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Teljesen bizonytalan vagyok....

Teljesen bizonytalan vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Este voltam egy buliban (ami igazából egész estés ivast takart) ittam de nem voltam részeg csak jól éreztem magamat. Volt egy srác(nem ismerjük egymást olyan régóta de jóban vagyunk eléggé) aki részeg volt már az elején. Hányt is. Egy pár órával később már csak ült én vele voltam. Nem tudom hogy csak a piatol de állandóan a kezemet fogta az arcomat simogatta megpuszilt stb. De ismerjük egymást afféle barátság is kialakult köztünk még, de most... Állandóan arra gondolok hogy beszélgettünk a kezemet fogja megsimogatja. Ma beszéltem vele majdnem mindenre emlékszik többet nem kérdeztem. Miért viselkedett így? Teljesen megzavart... Lehetne nála esélyem?
2014. márc. 1. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet nála esélyed, de csak a pia hatása miatt volt ilyen bátor.
2014. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ingyen gáré.Be volt nyomva csak azért tetszettél neki
2014. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, osszejottunk egy hónapja együtt vagyunk :)
2014. ápr. 13. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!