Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Működőképes egy kapcsolat...

Működőképes egy kapcsolat egyetemista lány és szakmunkás fiú között? Ismertek olyat, akiknek működött ez?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 17:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Aki nagyon érdeklődő, művelt, annak jobban jön, ha a másik is hasonló végzettségű és tudnak ilyen tudományosabb jellegű dolgokról is eszmét cserélni."

Ez sem minden esetben van így. Én diplomás vagyok, mellette két OKJ-s végzettséggel és MENSA-oklveéllel, meg 2 nyelvvizsgával a kezemben, amolyan igazi kutató-vénával megáldva, barátnőm meg pék. Mégis megértjük egymást, szeretjük és megbecsüljük egymást, és mindig van közös téma.

2014. márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egyetemista koromban futószalag mellett dolgozó barátom. Meglepő mód ő volt az egyik legintelligensebb a pasijaim közül... Szóval a papír nem minden.

Akkor kicsit nehezteltem rá, hogy ennyi ésszel miért nem keres normális munkát, de nem ezért szakítottunk. Ma viszont minden munka jó munka, örüljön az ember ha gyárba felveszik :(

2014. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem unokatesóm még régebben összejött egy arab fiúval, na most azt tudni kell hogy unokatesómnak diplomája van állítólag szín ötössel, és amikor össze jött ezzel a fiúval akkor a szülei elkezdték csesztetni hogy ez a fiú nem elég jó hozzá, meg hogy azt akarják hogy olyan barátja legyen aki szintén egyetemet végzett bla bla, a lényeg ami a lényeg hogy ez már jó sok évvel ezelőtt történt, azóta összeházasodtak és még mindig együtt vannak, szeretik egymást, az uncsi tesóm szülei meg ugyanúgy utálják a fiút :DD
2014. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én fősulis lány vagyok, de nem járnék szakmunkással.

Azért manapság egy érettségit nem olyan tyű de nehéz megszerezni.

2014. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Azért manapság egy érettségit nem olyan tyű de nehéz megszerezni."

No ebben igazad van, mert annyi kretén átmegy az érettségin, hogy az hihetetlen. Szóval nem sokat ér az érettségi, ahogy a diploma sem. Rengeteg olyan embert ismerek, aki diplomás, de hogy nem intelligens egyik sem, az is biztos. Nálunk is egyetemen olyan emberek levizsgáztak, akiknek szerintem még a 8 általános is nagyon nehezen mehetett. Szóval erről ennyit.

Kérdésre válaszolva, működhet. Jó néhány ilyen párt ismerek.

2014. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jártam egyetem alatt egy lakatos sráccal, nekem nem volt ezzel problémám, mert értelmes volt, lehetett vele beszélgetni. Ő mondta azt, hogy nem tudja elviselni, hogy okosabb vagyok. Egyéniség és igények kérdése. Én pl nem bánom, ha a párom okosabb nálam, nem csinálok problémát az ellenkezőjéből sem. Nálam a lényeg a zökkenőmentes kommunikáció.
2014. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Adj esélyt a dolgoknak mert különben nem tudhatod meg, hogy működne-e. Vannak pozitív és negatív példák is, nem tudhatod te melyikbe kerülsz majd.

Az én saját tapasztalatom: nekem nem működött. Nem mondom, hogy hülye volt a pasi, de nem is voltunk egy szinten sajnos. Pedig még csak 20 vagyok nem pedig 30 éves családalapításra váró nő.

2014. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen házaspárt, a lány diplomás, a fiú szakmunkás, vannak gyerekeik is, jól megvannak. A társadalom persze ferde szemmel néz, de van egy csomó más hasonló, mondjuk a nagy korkülönbség vagy eltérő vallás....
2019. júl. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!