Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Annyi önbizalmam sincs, hogy...

Annyi önbizalmam sincs, hogy visszamosolyogjak egy fiúra, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Vagy például perifériával látom, hogy néz, várja, hogy én is odanézzek, én meg egyszerűen nem merek. Rágörcsölök, nincs önbizalmam. Mit tanácsoltok?
2014. márc. 2. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Én mindig azt hiszem, hogy csak kinevetnek vagy azért néznek mert annyira csúnya vagyok. Nagyon elkeserítő. Már 19 vagyok és még egy kapcsolatom se volt. Néha hívnak randizni de olyan érzésem van, hogy csak olyanok akik annyira elkeseredettek, hogy mindegy már nekik. Pedig csinos vagyok sokak szerint gyönyörű néhányan viszont szerintem undorítónak találnak. Nem tudom mi az igazság és, hogy így hogyan lehet kibírni a mindennapokat. Eddig még csak csak bírtam egyedül de egyre inkább kezdem úgy érezni, hogy így nem lehet élni.
2014. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Odanézni még odanézhetsz, azzal nincs semmi baj. Én pasi vagyok és amikor egy olyan csajjal összenézünk, aki tetszik én se merek mosolyogni, mert nem tudom, h mit fog reagálni, pedig 1x kíváncsi lennék rá, hogy mi történne :)
2014. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom, hogy ne helyezd a srácot magad fölé fejben, mert nagyon rágörcsölsz mint írtad is és aztán nem megy a kommunikáció ezen formája. Aztán a srác esetleg ráun és odébbáll.


Nekem a mai napi tapasztalatom, hogy oda-odanéztem a lányra aki tetszik és szerintem tudta, hogy nézem, de nem nézett vissza... és ez eléggé elvette a kedvem. Korábban 1x odajött beszélgetni, talán ismerkedni akart. De azóta nem is köszön nekem, korábban üdvözölt ha találkoztunk. Szóval 'asszem nekem ez egy *kopp*... de hát ez van... :\


Neked viszont azt tanácsolom, hogy nézz vissza rá. Ha jön a mosoly, ne fojtsd el, ne fordulj el! Lássa! :)

2014. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, különösen neked, Paul Tailor! :)
2014. márc. 2. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyakorolj!

Amikor villamoson, buszon, vonaton utazol, keress a szemeddel egy idegen fiút, és miközben elindulsz szemezz vele, mosolyogj rá! Úgysem fogtok a későbbiekben találkozni, de így egyrészt amikor te kerülsz hasonló helyzetbe akkor oldottabban tudod kezelni, másrészt a srácnak is szerzel egy kellemes pillanatot! �:-):-�:::-)

2014. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!