Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Ha 1 csaj rátok ir...

Liza6789 kérdése:

Fiuk! Ha 1 csaj rátok ir facebookon és ha nem tetszik nektek a lány akkor nem irtok vissza neki?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 11:21
 1/9 anonim válasza:
Igen. Én így szoktam csinálni. Hisz minden lány is így csinálja :D.
2014. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mr. Truth ***** válasza:
Én válaszolok mert KOMMUNIKÁCIÓ alapján tudom csak kideriteni hogy tetszik-e.
2014. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze visszaírok, de csak azért, hogy ne legyek bunkó. Legalább a vadászat örömét ne vegyék el a lányok, a férfi választ, a nő meg dönt.
2014. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
attól még visszaírok
2014. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem. mert nekem eddig sok olyan volt mikor megnézte az üzenetet csak nem irt vissza rögtön . vagy nálatok volt olyan mikor megnéztétek hogy mit irt és csak később válaszoltok neki ?
2014. márc. 3. 11:40
 6/9 anonim ***** válasza:
erre jó az unseen, nincs ott a pipa ha elolvasod az üzenetet, így nem látja hogy olvastad e már vagy nem.
2014. márc. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ne írnék? A külső egyáltalán nem jelenti azt, hogy ne beszélgetnék valakivel. :)
2014. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Néha előfordul, hogy mobilról nézem meg, hogy ki írt és mit, aztán csak később válaszolok, ha tudok. De válasz nélkül senkit nem hagynék.


(Egyébként ilyen létezik, hogy a lány ír rá a fiúra és nem fordítva? Mi történik itt kérem szépen? :O )

2014. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem hagynék senkit válasz nélkül. Ha valaki lány létére halvány jelét is mutatja kezdeményezésnek akkor az a minimum, hogy visszaírok. Szerintem bunkóság az, ha valaki egy ilyen levélre nem ír vissza. Ha nem tetszik, akkor elutasítani szépen is lehet, ha tetszik akkor át kell venni a vezetést :)
2014. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!