Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudhatnám meg, mit érez?

Hogyan tudhatnám meg, mit érez?

Figyelt kérdés

Rengeteg hezitálás után sikerült elmondanom egy lánynak, hogy szeretem. Ott helyben csak mosolygott, zavarában csak annyit tudott mondani, hogy majd megbeszéljük. Azóta nem keresett sehol, mikor meglátjuk egymást, láthatóan zavarba kerülünk, félünk egymástól. Amikor a barátnőivel van, és elmegyek mellettük, csak nevet, de főleg a barátnői viszik bele. Megalázva érzem magam emiatt. Nem merek hozzászólni ezek után, nem tudom mit érez, nem akarom még kellemetlenebb helyzetbe hozni.

Valami értelmes tanács, ötlet?


2014. márc. 3. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
ha kölcsönös lenne, akkor valószínűleg már történt volna valami
2014. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyuszik :3 Nemkell itten tenni a szépet,ha nemtudott válaszolni,akk valszeg nem biztos magába :) Vagy csak szórakozni akar,vagy éppen nem tudja mit akar :D
2014. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azon kívül hogy egy éretlen liba, nem érez irántad úgy ahogy te iránta.
2014. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem érez semmit, hagyd. Lehet már ki is tárgyalták, mekkora lúzer vagy. Ki tudja.
2014. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan miért nem hívtad el randira ahelyett, hogy rögtön kitárulkozol??
2014. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tény, hogy randira nem hívtam, de ezzel-azzal kedveskedtem néha neki, próbáltam jelezni hogy érzek iránta valamit. Nem tudom mennyit vett észre belőle, de párszor feltűnt, hogy velem máshogy viselkedik mint a többi fiúval.
2014. márc. 3. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!