Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdemes folytatni...

Szerintetek érdemes folytatni az ismerkedést, vagy már most borítékolható a végeredmény?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal az interneten, és emailben folytattuk a levelezést. Ő is érdeklődik irántam, én is érdeklődök felőle.


Megbeszéltünk egy randit még a múlt héten (most hétvégén lenne esedékes). Igent mondott rá. Azóta tettem 2x célzást a randira és mind a kettőt figyelmen kívül hagyta. Múlt héten még írtam neki, hogy milyen jó lenne telefonszámot cserélni, hogy hallhassam a hangját, de azt is figyelmen kívül hagyta.


Csak nem értem, hogy mire megy ki a játék? Érdeklődik felőlem, de szinte ignorál mindent ami a személyesebb ismerkedésről szólna.


Szerintetek hagyjam, mert nagy a valószínűsége, hogy ebből is csak visszautasítás lesz?


2014. márc. 3. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Hááát szerintem meggondolhatta magát vagy nemtudom
2014. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 25 évesek vagyunk, nem tinik...
2014. márc. 3. 21:16
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor írjam meg neki, hogy ne raboljuk tovább egymás idejét?
2014. márc. 3. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez az ember nem az akinek hiszed, illetve akinek kiadja magát. Magyarul, hiába hiszed, hogy ab-vel beszélsz, nem az illető az.Csak valami alteregó, aki felvette a nevét.Menj utána az IP-jének, egyből kiderül a turpisság.
2014. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne nyomulj annyira. találkoztok, beszéltek és meglátod mi lesz a folytatás. én mindenesetre adnék neki egy lehetőséget mert veszteni nem veszthetsz semmit se.
2014. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy az akinek mondja magát. Ebben az esetben biztos vagyok.
2014. márc. 3. 21:19
 7/9 A kérdező kommentje:

5: 100adik visszautasítás után semmi kedvem úgy menni egy randira, hogy előre garantált a 101. visszautasítás is.


Legközelebb majd akkor, ha érzem a lányon is, hogy ő is akar velem randizni.

2014. márc. 3. 21:20
 8/9 anonim ***** válasza:
A találkát mindenképp várd ki, aztán majd úgy is meglátod hogyan tovább.
2014. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor most jön a másik kérdés: én megírtam neki, hogy melyik nap legyen. Semmit sem reagált rá. Egyáltalán szóba hozzam még a találkozót, vagy levelezzek vele tovább és ha ő hozza fel, akkor folytatom.


Mert már túl nyomulósnak érezném magam ha ismét felhoznám megint.

2014. márc. 3. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!