Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok szeretitek, ha randi...

Lányok szeretitek, ha randi során KINO-znak titeket? Ha igen, mit szerettek benne?

Figyelt kérdés
Kino = érintés (először pl. felkar., majd alkar, hát, derék, stb.
2014. márc. 4. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ki a megmegyeresedett fityfityfüttyös rézfánfűtyűlórézfaszúrézstomporú bagoly találta ki, hogy kino?
2014. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nemszeretem, ha kínoznak.

A definíció alapján pedig az ebben a formában írt társát sem. (max ha már nem az első randi...de ez sok mindentől függ akkor is).

Amúgy sosem hallottam még ezt a kifejezést, vagy mit, és engem is érdekelne, ami az első válaszolót. :D

2014. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a randi során a megengedett érintés mértékére vagy kiváncsi miért nem lehet normálisan magyarul megkérdezni ahelyett hogy idegen szavakat citász be.

Nekem nincs bajom az idegen nyelvekkel beszélek párat, az angollal dolgozom is, de így ebben a kontextusban ez úgy tűnik mitha valaki meglátta volna ezt a szót majd azt gondolta "hú meg kell mutatni, hogy ilyet is ismerek gyorsan alkossunk vele mondatot". Röhejes.

2014. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utálom a pu(ly)ákat...
2014. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!