Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk titeket mennyire zavar...

Fiúk titeket mennyire zavar ha tisztában vagytok vele h a lány aki bejön nektek okosabb nálatok, de ő ezt nem akarja elismerni, s téged tart okosabbnak? Rosszul érzitek magatokat miatta?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 18:41
1 2 3
 11/24 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

A legtöbb ismerősöm azt hiszi, hogy én valami hű, de zseniális ember vagyok, csak mert tudok értelmesen fogalmazni és van véleményem.. Persze nem vagyok sík hülye sem, de nem nehéz tőlem okosabbnak lenni, szóval nem zavar különösebben.

[link]

2014. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
10es ezekre a kérdésekre én is tudtam volna válaszolni, de nem pont ilyen típusú kérdéseket tesznek fel nekem
2014. márc. 5. 19:03
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

"a plutó már nem bolygó"

A leglényegesebb dolog valaha.

2014. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Kíváncsivá tettél kérdező.Milyen típusú kérdéseket kapsz, amiben okosabbnak találod a barátnőd?
2014. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Khhm..... én vagyok a lány
2014. márc. 5. 19:07
 16/24 anonim ***** válasza:

"...,de nem pont ilyen típusú kérdéseket tesznek fel nekem"

akkor sry csak a válaszokat olvastam :D Akkor miben vagy okosabb a pasidtól?Miben nyilvánul ez meg?Azon kívül hogy mondjuk jobb tanuló vagy?

2014. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Moszuke ***** válasza:

vagy úúúúúgy:O te vagy a lány!:O

hát az az igazság, hogy átlátunk a szitán ilyen esetben ha azt kummantod, hogy mi vagyunk az okosabbak. ennyire nem retardáltak a pasik:))

engem nem zavar ha okosabb egy lány. ritka, de van ilyen. ilyenkor felnézek rá legalább és nem egy retardált kétlábon járó vaginaként kezelem.

2014. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

na és milyen téren okosabb? megnyeri a legyen ön is milliomost?


Mert az életben a nagybetűs életben számokkal papírokkal pénzel foglalkozunk nem a szakokkal, nem operákkal, nem művészetekkel.

2014. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Engem ilyen esetben az zavarna, ha pl. a lány mindenáron és folyton bizonygatni akarná nekem, hogy okosabb vagyok, egyébként meg az abszolút nem érdekelne, hogy ki az okosabb kettőnk közül. Egyrészt számomra az lenne a fontos, hogy meglegyen az összhang kettőnk között, másrészt meg az, hogy a lánynak is legyenek életcéljai, legyen értelmes, normális stb.
2014. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Nem fúúj...

Nem akarom bizonygatni h okosabb vagyok nála, inkább lennék hülye, de nem...

És nem vagyok jobb tanuló nála..

2014. márc. 5. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!