Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért minden lánynak irreálisa...

Miért minden lánynak irreálisak az igényei társkeresőkön abban az értelemben, hogy a legmagabiztosabb, legjobb családfenntartó, legbeszédesebb pasit akarják csak maguknak? Aki egy kicsit is bizonytalan, annak pár levélváltás után nem írnak.

Figyelt kérdés
Vagy 30 szor jártam így társkeresőn, hogy beszélgettem nőkkel, kölcsönösen bejöttünk egymásnak, de ha egy icipicit is érezték, hogy bizonytalan vagyok, tehát megnyilvánultam, hogy nincs 50 befolyásos barátom, saját lakásom stb, vagy egy picit is bizonytalannak tűntem, akkor mind egytől egyig lelécelt, nem írt vissza. Mintha bűnt követtem volna el. Pedig elvileg minden pasinak vannak gyengébb pontjai. De nekik senki sem jó, csak a Bill Gates típusú.
2014. márc. 5. 21:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha még egyetlen randin se vagytok túl, akkor az bizony még bőven a nyitás időszaka.


Furán hangzik, de: tanulj marketinget! Könyvtárnyi irodalma van és társkeresésnél nagyszerűen alkalmazható.

2014. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szimplán ostobák
2014. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

Ez valami döbbenet, amiket olvastam a lányoknak, nőknek a viselkedéséről! Azt nem veszik figyelembe ezek a "kedves" hölgyek, hogy valaki esetleg azért iszonyodik a ringlispíltől, meg mindenféle forgó és zuhanó dologtól, mert hamar elszédül, és a vérkeringése, szívműködése nem megfelelő?!

Aztán a másik leírt eset: nekik egy 250 km-es autózás csak egy "leugrás", és már azon is ki vannak akadva, ha nekik kell megtenniük az útnak a kisebb hányadát?! Ez tiszta őrület, mintha nem is emberek lennének, hanem valamiféle emberi bőrbe bújt démonok!

Én azon lepődnék meg, ha ilyen elvárások után még van valakinek kedve ismerkedni velük. Ennél már csak az lenne a rosszabb, ha azt kérnék egy férfitól, hogy vigye el őket a Holdra! Ha képes lenne valaki elvinni egy ilyet a Holdra, akkor megérdemelné, hogy ott is hagyja a Holdon!

Erre már egyszerűen nem lehet mit mondani!

Vagy pedig az van, amit sokan gyanítanak, köztük én is, hogy egyszerűen nem is akarnak ismerkedni, vagy ki tudja, a mai idióta pénzcentrikus világnak a hatása. Meg nagyon felszínesek is, de ezek a dolgok összefüggenek egymástól.

Érdekes, mert én is pont ezeket tapasztalom, ha nagy ritkán, kb. fehér hollónál is ritkábban válaszolnak, és még hajlandóak is ismerkedni. Egy pár levélváltás után egyszerűen eltűnnek. Valahogy mindig úgy variálják meg a dolgokat, hogy ne kelljen ismerkedniük, és még az is lehet, hogy egyesekben megszólal a lelkiismeret - ha van nekik ilyen - és amiatt tűnnek el, mert nem akarnak hazudni, de az igazságot meg félnek kimondani. De akkor meg miért regisztrálnak fel ilyen oldalakra?!

Ha meg pénz kell nekik, akkor lottózzanak, hátha sikerül valamikor nyerniük. Már nem is tudom, hogy ők valójában a pénzbe szerelmesek, vagy tényleg férfit, párt szeretnének maguknak. De azt végre-valahára tudomásul vehetnék, hogy a a fehér ló, vagy limuzin, meg a szőke, vagy barna herceg az tényleg csak mese!

2014. márc. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lehet majd lehurrogtok, de ezt most le akarom írni:D Pici társkereső női szemmel.


Nekem általában napi 15-20 levél érdekett. Kezdő lelkesedésemben még mindre válaszoltam és azt is leírtam, ha egyértelműen NEM a válasz. Az őszinteségre 90%-ban hisztérikus válasz érkezett, meg hogy milyen szemét vagyok. Úgyhogy letettem az elutasításokról és az ilyeneknek inkább nem válaszoltam, hátha az kevésbé fáj. Nem szeretek senkit elutasítani, nekem is rossz érzés, tehát mindketten jól járunk.

Másik, ezekből a levelekből legalább fele szexajánlat és még jó párról kiderül pár levél után, hogy szexajánlat.

Huszonéves vagyok és szintén sok levél érdekzik 40+os pasiktól, vagy házasoktól, akik kalandot keresnek.


Marad napi szinten pár ember, akivel leveleztem.

Mikor társkeresőztem ez napi 3 órás elfoglaltság volt kb. Mindig hosszú, értemes leveleket írtam, rászántam az időt és energiát és őszinte voltaM.

Pár ember nem sok, de ahogy telik az idő ez egyre több ember. Pár hét után már 20 körül volt. Soha nem írtam sablont, mindenkinek külön válaszoltam.


Nagyon nagyon sokaknak nem voltam szimpatikus, ezért kb. a 3. és 4. levél után már nem kaptam több választ. Volt akinél megtiszteltük egymást azzal, hogy nem egymást keressük, de a másiknak sok sikert kívántunk:)

Tehát fogytak a régiek és jöttek az újak. Nyilván volt pár kedvenc, de egy idő után már annyian lettek, hogy kb. káosz lett a fejemben, hogy kinek írtam és mit írtam. Minden alkalommal visszaolvastam a beszélgetéseket egy levél előtt.

Aztán már ott tartottam, hogy az egész estét a társkereső előtt töltöm....

De! Nem adtam fel!:D Végül azon kaptam magam, hogy no szabadidőm, mert ez előtt lógok állandóan.

Akkor levettem a képem és ezzel le is állt a levéláradat.

Aki maradt azzal folytattam.

Mivel nem akarok senkinek hazudozni így leírtam azokat a dolgokat, amiket érdemes tudni rólam és milyen kapcsolatot is szeretnék. Általában én is inkább ezekről kérdezgettem a pasikat. Az üres beszéljünk a semmiről dolgok nem az eseteim. Térjünk a lényegre!:D ( de nem szex terén :)) Elvárások, igények stb.

Végül 1-2 ember maradt csak, aztán az sem. Az utolsó aki nagyon szimpatikus volt számomra ő is egyszer csak nem írt vissza.

Végezetül igen... rosszul esett a sok elutasítás, bár nálam ez nem a külsőnek, hanem a belsőnek köszönhető. Pedig először sokan nagyon lelkendeztek, hogy milyen szép vagyok, meg milyen ritka egy ilyen gondolkodású nő stbstb....aztán mégis kukába kerültem.


Higyjétek el, ez se jó érzés. De ki tudom bírni. Inkább az elvesztegetett és rászánt időt sajnálom.

Néha kell ez is. Nem vagyok egy nagy pasizós, sőt. Egyre kevésbé érdekel ez az egész párkapcsolat dolog. Ha jön, akkor úgyis megtörténik, aminek meg kell történni. :)

2014. márc. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt még megjegyezném, hogy nincsenek nagy elvárásaim felszínes dolgokban, mint külső, pénz, kocsi, lakás a bizonytalanság pedig nem zavar én is eléggé az tudok lenni olykor. :D


14

2014. márc. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!