Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit érezhet? Randira hívtam,...

Mit érezhet? Randira hívtam, de nem rég szakított, így a dolog nem jött össze. Részletek lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik. Ugyanabba a tánccsoportba járunk. Egy buliban mind a ketten ittunk egy kicsit (nem túl sokat, de azért megéreztük), és elég közvetlenül viselkedtünk. Tánc közben meglehetősen érzékiek voltunk, mélyen egymás szemébe néztünk, és volt egy-két kacérkodós témánk, amikor beszélgettünk (eközben is többször megérintett, vállamra tette a kezét). Aztán ma, amikor találkoztunk újra táncon, elhívtam randira. Először bizonytalankodott, aztán végül azt mondta, hogy nem biztos, hogy ez jó ötlet, mert most van túl egy szakításon. Ettől függetlenül elképzelhető, hogy vonzónak tart és lehet valami később? Mit érezhet? (örülnék, ha feltüntetnétek, melyik nembe tartoztok. Előre is köszönöm!)
2014. márc. 3. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg h később újra elhívod, aztán vagy elmegy, vagy nem. Nem vagyunk jövőlátók h tudjuk előre el fog-e menni.
2014. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerted a pasiját? Vagy tudtad, hogy járt valakivel?


Ha nem, akkor csak hazudott, a második legnépszerűbb duma a nőktől, hogy most szakítottak.

2014. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tarthat vonzónak, de inkább várj és később próbálkozz. Hogy mit érez azt csak ő tudhatja.

17/L

2014. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előttem válaszolóval nem értek egyet. Volt már dolgom olyan csajjal, aki engem nagyon vonzónak talált, szeretett velem lenni. Amikor nem volt pasija, akkor persze fűztem ahogy lehetett, aztán valamiért mégis összejött olyannal aki közelebb lakott. Aztán amikor szakított, akkor persze nem jött össze velem, mert "jaj, most szakított". Oké, vártam türelmesen, hogy kiheverje, aztán mire kiheverte, megint valaki máshoz ment, pedig én se laktam messze, pedig nála csak ez a tényező játszott.
2014. márc. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem ismerhetem minden lány viselkedését,de azért nem zárható ki, hogy miután kiheveri lesz e valami

utolsoelotti

2014. márc. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!