Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért írják ezt a lányok ha...

Miért írják ezt a lányok ha nem akarnak kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Facebookon már két lányra ráírtam, egyikkel se jött össze. Azt írta mindkettő, hogy barátilag beszélgethetünk, de nem lesz köztünk semmi. Miért akarnak velem barátilag beszélgetni a, ha tudják hogy én nem csak barátilag szeretnék?

2014. márc. 6. 17:22
 1/9 Kisbarack10 ***** válasza:
nem tetszel nekik
2014. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel voltak olyan rendesek és nem azt mondták hogy húzz a jó ***** hanem hogy hajlandóak veled még beszélgetni is annak ellenére hogy SEMMIT nem akarnak rólad

és mielőtt arra gondolnál hogy bunkó vagyok, nem, szimplán csak őszinte.

2014. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
-rólad +tőled :D
2014. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
...Kötelező lenne nekik összejönni veled?
2014. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy kötelező, miért baj ha próbálkozok??
2014. márc. 6. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszel nekik, de szeretnék az egójukat növeltetni veled.
2014. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem tetszel nekik. kötelező lenne, hogyha ráírsz valakire, rögtön lefeküdjön veled? :D amúgy is ez a leglúzerebb ismerkedési stílus. személyesen nem megy?
2014. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

Mert értelmesek. Lusta vagy és akaratos. Egy lányért küzdj meg! És nem hinném, hogy az értelmesebb lányoknak csak annyira van szükségük, hogy ki legyen rakva facebookra a kapcsolatban státusz.

Egyébként meg nem értem ezt az egészet. A szeretlek szó jelentősége olyan szinten elveszett ma már... Csak úgy dobálóznak vele az emberek. Párkapcsolat nem alapulhat egy "szia! Járunk?" féle kezdésen. Ismerd meg a lányt, hívd el meginni egy kávét, beszélgessetek, add meg neki a lehetőséget, hogy kialakulhasson benne valami! És kelj fel a gép mellől, ne ott éld az életed, ezt nem bántásból írom! :)

Azzal, hogy döntés elé állítod őket nulla ismeretség után, elvágod a minimális esélyeidet is. Attól a pillanattól kezdve eltűnt a dolog varázsa. Ne sürgesd, ez nem így megy.

Ha pedig ők nem akarnak többet, az nem azért van, mert nem értik, hogy te többet akarsz vagy mert nem vagy szimpatikus, csak nagyon rámenős vagy és ebből az szűrhető le, hogy tök mindegy, ki, csak legyen már egy barátnőd és senki nem akar csak egy lenni a sok közül. Mindenki A lány akar lenni, nem Egy jó csak, akit két hónap múlva lecserélsz.

2014. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne rögtön úgy kezd a beszélgetést, hogy: bejövök neked? stb, hanem először "barátkozz" velük össze:)
2014. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!