Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek most mit csináljak...

Szerintetek most mit csináljak ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki csak barátként tekint rám itt az előző kérdésem a lányról. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__543.. Holnap pénteken találkozni szeretne velem de a barátnője is ott lesz. Sajnos kicsit Aszociálisnak vagyok és nem bírom a társaságot amikor az utcára kimegyek folyton lehajtom a fejemet mert egyszerűen nem bírok belenézni az emberek szemében és szorongok már előre is félek a holnapi naptól.. Önbizalomhiányom is van a külsőm miatt mert nem nézek ki valami jól (Kicsit elállnak a füleim) Folyamatosan csak negatívumokra gondolok... Mi lesz hogyha az a lány kinevet a barátnőjével? Eddig csak képen látott ahol hosszú volt a hajam most meg rövid mert levágattam a fodrásznál (Bár ezt ő is tudja) mert Facebookon megírtam neki. Viszont már azon is gondolkoztam hogyha csak barátként tekint rám akkor mégis miért hívott el hogy találkozzak vele? Egyáltalán lehet köztünk valami? Van nála esélyem? Most nagyon elbizonytalanodtam...

2014. márc. 6. 17:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Aszociális*
2014. márc. 6. 17:35
 2/6 anonim válasza:
csak nem parázz,
2014. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem tudom, hogy jó ötlet-e, hogy a barátnője is ott lesz. Neki biztosan előny lesz, de neked hátrány. Sokkal kevésbé fogsz tudni megnyilvánulni, és személyes lenni, mintha csak egyedül menne a lány. Próbáld meg lebeszélni erről, és megkérni, hogy csak ketten legyetek.
2014. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
próbáld meg a bnőjét lenyűgözni, ha ő az áldását adta rád akkor sima ügyed van :)
2014. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ő egyedül fél a találkozásunk miatt ezért is hívta el a barátnőjét. Szerintetek meghívjam a lányt és a barátnőjét valamire? Jó ötlet lenne?
2014. márc. 6. 17:55
 6/6 anonim válasza:
persze, csak húzd ki magad, és ne forduljál magadba. jó gyerek vagy.
2014. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!