Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi legyen a következő lépés,...

Mi legyen a következő lépés, ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Utaztam a villamoson ma, már a suliidőnek vége lehetett mert még tanulónak nézett ki a csaj, jó szögben ültem, pont olyan részre ült le, ahol láttuk egymást, amikor felé néztem észrevettem hogy keresi a tekintetem néha, először direkt nem adtam neki visszaigazolást, hogy lehet csak elgondolkozott és azért akadt meg a szeme rajtam, azonban ahányszor ránéztem mindig kereste az alkalmat hogy éreztesse velem az érdeklődését.

Végén annyira néztük egymást hogy a haját a fél vállára tette, meg az ajkát harapdálta finoman majd lehajtotta a fejét. Azonban készült leszállni és utánam nézett még, fogtam magam leszálltam Én is, és megkérdeztem hogy mi volt ez a célozgatás, erre zavarba jött és mosolyogva lehajtotta a fejét, mondtam hogy adja meg a számát és felhívom majd, de nem tudok neki mit mondani :D Ez a hirtelen jött cselekvés is azért pattant ki a fejemből mert szimpatikus és nagyon jó csaj, az ideálomat testesíti meg, ezért ha nem léptem volna akkor valószínű hogy mindkettőnknek lett volna egy pár álmatlan éjszakája, de így kezembe vehetem a dolgokat.


2014. febr. 24. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor most megvan a száma vagy nincs?
2014. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de ki a fa szt érdekel?
2014. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg persze :)
2014. febr. 24. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:
mondjuk szerdán ilyen tájban, mint mikor megláttad felhívod. de korban passzol, vagy hogy van ez?
2014. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én 21 vagyok, Ő olyan 18-19 lehet.
2014. febr. 24. 21:31
 6/6 anonim válasza:
Hívd fel, beszélgessetek és a többi jön magától :)
2014. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!