Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lany aki nagyon...

Van egy lany aki nagyon tetszik. Nem tudom mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Otletem sincs hogy tudnam megismerni. Irtam mar neki de nem hasznal kozossegi oldalakat. Gondolkodtam azon is hogy odamegyek hozza bar ezzel az a problema hogy mindig csoportosan vannak aztan ha nem igazan jovok be neki eleg kellemetlen lesz a dolog. Gondoltam meg arra esetleg hogy a legjobb baratnojevel felveszem a kapcsolatot es megkerdezem tole esetleg hogy mit gondol hogy tudnek vele beszelgetni... Semmi otletem sincs igazabol de kell nekem ez a lany!

17/F


2014. márc. 6. 19:41
 1/2 anonim válasza:
Mért baj az, ha csoportosan vannak mindig? Nyugodtan odamehetsz..csatlakozhatsz a beszélgetéshez.:)
2014. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk egyszer volt h régi fiút aki csak barátunk volt régen megláttunk újra, és de mindig csapatban volt. Állandóan követtük-figyeltük, és mikor egyedül let egy pillantra rögtön ebszéltünk vele. Nem lehet mindig mindenki falkában. Én is ilyen falkás lány vagyok, de nekem is van mikor néha egyedül vagyok valahol, vagy egyedül megyek valahová..valakihez. Csak figyled sokat vagy kövesd, egyszer úgyis egyedül kell lennie.
2014. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!