Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Borzasztoan tetszik ez a...

Borzasztoan tetszik ez a lany! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Van egy 9.-es csaj aki elkepesztoen tetszik nekem. En vegzos vagyok viszont egyaltalan nem ismerjuk egymast. Eleg jol nez ki szoval biztos vagyok benne hogy sok fiu csapja neki a szelet. En magamat atlagosnak tartom illetve instagramon rengeteg kepet likeoltam mar viszont o nem igazan mutat irantam barminemu erdeklodest. Nem igazan tartom valoszinunek hogy en suliba csak ugy meg fogom keresni az osztalytermeben mert nem igazan tudnek mit mondani. Interneten gondoltam hogy ra fogok irni. Nemtudom hogy lehet-e barmilyen eselyem is egy ilyen csodas lanynal...de nagyon orulnek ha kolcsonos lenne a dolog. Szoval van valami jotanacsotok hogy beinditsam a dolgokat?

18/F


2014. febr. 8. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok, hogy szed össze magad, légy férfi, és menj oda hozzá. Nem kell himnuszokat zengeni, csak kérdezz rá, hogy van, mondd el, hogy szimpatikusnak tűnik stb.:)
2014. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szedd
2014. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat ezzel az a bajom hogy allandoan a baratnoivel van szoval eleg kellemetlen lenne 4-5 lany elott probalkozni. Aztan ha beeg az ember akkor meg eleg kellemetlenul ereznem magam elottuk. :|
2014. febr. 8. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:
legalább 2 évvel idősebb vagy akkor nála. húzd ki magad, és csak beszélj úgy vele, mintha egy átlag lány lenne a sok közül. légy te is elérhetetlen egy picit
2014. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha interneten irok neki az mar eleve azt jelenti az o szamara is hogy akarok tole valamit. Ilyen esetben hogy tudom ugy csinalni a dolgokat hogy elerhetetlen legyek?
2014. febr. 8. 14:19
 6/6 Snowboard válasza:
Èn nekem is tetszik egy lány pont ezèrt mentem erre. az oldalra figyelj elfogsz menni mert vègzōs vagy MIT veszíthetsz ha meg sem pròbálod a hogyan èn Csak a facebookos kèpèt nèzegetheted.
2014. ápr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!