Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nekem mér nincs barátom?

Nekem mér nincs barátom?

Figyelt kérdés
14 èves lány vagyok.Az osztálytársaim többsègènek már van barátja. A legjobb barátnőmnek is van. Ès ezt nem èrtem mert szerintem mind ketten olyan átlahosan jól nèzünk ki. De neki mèg is van nekem meg nincs! De lehet hogy azèrt mert èn egy kicsit visszahúzódóbb termèszetű vagyok??? Szerintetek?
2014. márc. 6. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
De akarsz is?
2014. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NE úgy legyél hogy legyen valakim....jön ha jön de ha így várod akkor biztos csak egy kis swaget találsz akinek csak baszni kellesz
2014. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hú de nagy tragédia.....szerintem semmi gond ha nincs és 14 évesen még picit korai, majd 16-17 évesen gondolkozz ezen el jobban.
2014. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aztán minek neked barát? Ezek szerint csak azért mert másoknak is van, na pont ezért ne is legyen.
2014. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Röhejes, hogy a 13-14 éves lányoknál az a verseny témája, hogy kinek lesz mielőbb minél több pasija és/vagy ki veszíti el előbb a szüzességét...


Ne is bánd, a korodbeli srácok 90%-a agyhalott idióta (bár szerintem már a lányok körében is legalább 80% ez az arány :D), jobban jársz, ha vársz még ezzel egy picit. Kerülj be egy normális gimibe, először azzal foglalkozz, 15-16 évesen sem leszel elkésve semmiről, sőt.. :)

Jobban jársz, tapasztalat ;)

2014. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!