Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Mit szóltok, ha egy...

Férfiak! Mit szóltok, ha egy 26 éves lány még a szüleivel lakik? Ismerkedésnél számít? Zavar titeket?

Figyelt kérdés

2014. márc. 6. 20:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Főzni,mosni,vasalni,takarítani,meszelni tud?
2014. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Mindegy.

23F

2014. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem zavarna. Érdekes módon, fordított esetben már gáz a nők 90%ának, ha a 26 éves pasi otthon lakik.


no comment.

2014. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
25%
Mi az oka? Ha nekem 21 évesen sikerült magamat fenntartani egy albérletben, akkor ugyanezt elvárnám páromtól is, hacsak nincs valami különösebb oka.
2014. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne hasonlítsd már magadhoz a kérdezőt, mert te 21 évesen albérletben voltál. Egy, hogy nem mindenki egyetemista már 26 évesen, hogy albérletben legyen (befejezte már és visszaköltözött haza, vagy nem is járt oda, hanem eleve szülőkkel él), illetve nem mindenkinek raknak a feneke alá külön lakást. Korod beli vagyok csak srác és én is anyáméknél élek még. Nem gáz ez, ne aggódj emiatt.
2014. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy nem, nem mindenki lehet olyan kemény gyerek mint a négyes válaszoló
2014. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Mondjuk az nem kortól függ ki tud fenntartani egy albérletet. Nem tudom mit dolgozol 4-es, de próbáljál meg minimálbérből egyedül fenntartani Pesten egy albérletet. Persze nem kötelező keveset keresni, de nem mindenkinek lehet szuper munkája.
2014. márc. 6. 20:46
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
A szüzesség elvesztési életkor és az otthonról elköltözési életkor nemrég ellenkező irányban elhaladtak egymás mellett.
2014. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Moszuke ***** válasza:
100%

hozzátenném, hogy nem elég a szuper munka, de stabil is kell, hogy legyen..

én is itthon rohadok két okból:

1.) kényelmes és olcsó.

2.) nincs stabil, megbízható munkahelyem amire mernék alapozni és elindulni az életbe. annak meg semmi értelme, hogy egyedül, 2-3-6 hónapokra elmenjek albérletbe és a fizetésem 80%át csekkekre és bérleti díjra költsem. így a fizu 25%át haza adom, annyit és olyanokat zabálok amit csak akarok és a többi meg megy a bankba.

2014. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

#4-es vagyok. Külföldön dolgoztam elég sokat, most pedig tőzsdézek. Nem kell hozzá atomtudósnak lenni :)


Így viszont megértem, persze. Mit dolgozol, ha szabad kérdezni?

2014. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!