Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én romantikus, régimódi...

Én romantikus, régimódi dolgokra vágyom, sikerülhet valaha ilyen fiút találnom?

Figyelt kérdés
Olyanokról álmodozom, mint szerenád, kézcsók, táncolás, együtt biciklizés, piknikezés, romantikázás...
2014. márc. 6. 22:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Basszus feltűnősködő pávagyereke? Emberek! Legyetek férfiak a talpatokon, és legyen módja az udvarlásnak!
2014. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hogyan kell udvarolni?
2014. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Akarom mondani "pávagyerek"
2014. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Olvass utána! :)
2014. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mondd el inkább te most gyorsan, meg akarom hódítani a kérdezőt!
2014. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

De én pont nem azt akarom, hogy valaki benne legyen, és kérésre csinálja ezeket, hanem magától jusson eszébe... Épp ezért lehetetlenség az egész, mert enélkül hogy jöjet rá bárki is, hogy mikre vágyom?

Romantikázáson igazàból mindent 3rtek, ami romantikus együtt töltött idő, csak így hirtelenjében nem jutott eszembe más példa. :)

2014. márc. 6. 23:21
 17/21 anonim ***** válasza:
egyszer kétszer ha jelzed, már utána tudni fogja mire vágysz :)
2014. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Minden nap futok, és nem csak lányok után, hanem úgy a hagyományos értelmében is :D Mikor ott vagyok a semmi közepén 2 dolgon szoktam gondolkodni, az egyik az, hogy milyen jó lenne egyszer kijönni ide a bicajjal és piknikezni egy csajjal:) a másik dolog, hogy melyik fa lenne alkalmas arra, hogy felmásszak rá, ha megtámad egy falka kutya xD

Remélem segítettem! :D

2014. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha-ha :) Én is így vagyok ezzel kérdező, dehát ezek a férfiak nem tudják már mi az udvarlás :P
2014. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem is gondoltam volna hogy létezik olyan lány aki ezeket még tudja értékelni. Szerenád: Hajlamos vagyok rá, ötletem bőven akad a megvalósításához, játszom hangszeren, ha megerőltetem magam, megy az ének is. :)Kézcsók: Nem nagy dolog, simán megoldható. Tánc: társastáncot tanulok másfél éve, viszonylag jól is megy. Együtt biciklizés már régi álmom. Piknik, az sokféleképpen megoldható, legjobb egy csendes kis tó mellett.

Léteznek még ilyen jómadarak :)

2014. márc. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!