Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogyan ismerkedtetek meg?

Rebelle kérdése:

Ti hogyan ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés
Melegektől szeretném meg tudni , hogy ti hogyan ismerkedtetek meg barátotokkal/barátnőtökkel? :)

2014. márc. 7. 03:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
interneten
2014. márc. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szintén neten.
2014. márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szintén neten :D
2014. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Internet! Elég nehéz a bunkókat, vén perverzeket, butákat kiszűrni ott, dehát ez van...

21/f

2014. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
internet.. állandóan bunkókba botlok :/
2014. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Béla211 ***** válasza:
Netten:D
2014. márc. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát az úgy volt Kedves Rebelle,hogy szembementünk egymással az utcán,amolyan szerelem első látásra féle,mindenesetre

egy hosszú tartós kapcsolat lett belőle...

Ismertük egymást előtte is de akkor és ott megváltozott minden.

2014. márc. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tumblren
2014. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

A mi történetünk itt kezdődött ezen az oldalon. 2012 áprilisában írt ki egy fiú egy kérdést, én pedig írtam neki privát üzenetet. Elkezdtünk beszélgetni rengeteget interneten, volt, hogy napi 5-6 órát, rá két hónapra találkoztunk, hát az a nap volt életem legboldogabb napja, és ez nyár elején volt, tehát az egész nyár csodálatos volt. Na de az első nap, hát találkoztunk a Margitszigeten és ott voltunk este 6-tól kb fél 11-ig, nagyon sokat nevettünk és beszélgettünk együtt, nem is tudom miről tudtunk már első nap annyi mindenről beszélgetni, de nagyon jól éreztük magunkat, aztán majdnem mindennap találkoztunk a második találkozásnál megtörtént az első csók is, azóta már nagyon közel kerültünk egymáshoz, és szeretnénk örökre együtt maradni :)

20F

2014. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a héten szakítottunk de egyébként egy kocsmában ismerkedtünk meg teljesen véletlenül
2014. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!