Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiaknak csak a szép nők...

A férfiaknak csak a szép nők kellenek. A csúnyákkal akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a genetikai ág kihal. Ez a természet fasiszta rendje.
2014. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a szepseg fogalma -ahogyan pl a zenei izles is- egyenenkent valtozo. igy nem lehet egyertelmuen kijelenteni, hogy valaki szep vagy csunya, persze szelsoseges esetek mindig vannak, de azok inkabb csak ritka kivetelek.
2014. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben. Ha van egyénisége, és belső értékek passzolnak, akkor a "csúnya" nő is bálkirálynő lesz egy férfi szemében.
2014. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajnos a nőknek is a szép férfi kell.. Ez a természetes, ha nagyon szétbontjuk az egész témát, minimálisan mindenkinek az kell.. most komolyan, ne légy álszent, ha eléd állítanának két pasit (vagy csajszit) az egyik csúnya, a másik szép, ne mondd hogy a csúnyához mennél oda... első benyomásra mindenkinek a szép kell, csak vannak akik kicsit lejjebb adják a mércét, így lehet hogy a kevésbé szép, de viszont nem egy lelki/szellemi fogyatékos, és megfelelő fél a számára.
2014. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nekem bejonnek a csunyacska lanyok! 21f
2014. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Általános megítélésben nem olyan szép lányokat is tudnak tetszeni nekem, viszont olyannal nyilván nem kezdenék aki nem vonzó. Ezzel mindenki így van.
2014. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én nekem a legrondább csajok is bejönnek :)26/f én átlagos vagyok(de utalom a rangsorolást:()!
2014. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2014. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem igazából a szépséget keresem, de kell hogy valami megfogjon. Egy helyes mosoly, egy eleven szempár, ilyenek.
2014. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon "jó nők" általában a közepes vagy átlagos hímeknek jönnek be. Mert a legtöbb ember ön igazolást keres mindenben. Ez tény. Egy átlagos hím azért vágyik nagyon jó nőre, mert így lesz önbizalma, büszkesége. A kimondottan helyes hímnek erre nincs szüksége, másra van. A nagyon helyes férfiak között pl. lehet, hogy van esélyes egy csúnya nősténynek :). Nem is hinnéd mennyi egyedülálló akadhat közöttük.
2014. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!