Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez nagyon átlátszó lenne?

Ez nagyon átlátszó lenne?

Figyelt kérdés
Ha facebookon ráírnék egy srácra,hogy "Jön idén macklamore is a Szigetre!!! Janka menni akarok :D " Aztán mondom neki, hogy bocsi, nem ide akartam. És ha érdeklem, akkor elkezd beszélgetni velem ...Tudom hogy szánalmas.... Tudni fogja ,hogy csak indok??

2014. márc. 7. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem olvassa ezt a kérdést , akkor nem fogja tudni. Én is írtam már rá véletlenül valakire , szóval..
2014. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 liza6789 ***** válasza:
100%
hát ez elég szánalmas lenne.. inkább próbáld meg a szokásos szia miujság ? ot mert ez jobb lenne szerintem . vagy ha van közös pontotok akkor arról kérdezzgess ( ez lehet suli,edzés stb. ) sok sikert :)
2014. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
sajnos ez a baj, hogy nincs közös pont :(
2014. márc. 7. 20:01
 4/13 KedvesPitypang válasza:
Én is ezt csináltam, és aztán elkezdtünk írni egymással. Évfolyamtársam volt :)
2014. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 liza6789 ***** válasza:
ha nincsen közös pont akkor próbáld meg azt amit te akartál vagy a szia mizujs ot :)
2014. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Oké, és ezután? Megírod neki, hogy bocsi, félrement, erre ő visszaír, hogy oké, semmi gond. És most? Fogsz neki írni még valamit? Vagy abban bízol, hogy visszaír, hogy ő is mennyire szereti macklamore-t? Ennél azért kicsit jobban ki kellene dolgozni ezt a haditervet :)
2014. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor mit tegyek! Légyszi segítsetek! Kétségbe vagyok esve :D
2014. márc. 7. 20:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Ismered máshonnan? ki ő?
2014. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ne, szerintem ez jó. de gondolom kinyomoztad, hogy szereti. na szóval ebből kiindulva elkezdheted. még ha öt perc után rá is jön, akkor sincs semmi
2014. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyébként csak 1 suliba járunk, semmi közös pont... :(
2014. márc. 7. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!