Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti hogyan állnátok...

Fiúk, ti hogyan állnátok hozzá egy ilyen lányhoz?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, de még sosem értem pasihoz, nem volt se csók se semmi. Ha egy ilyen lánnyal ismerkednétek, lenéznétek, vagy gáznak tartanátok emiatt? Amúgy nem vagyok bűn ronda, nem ezért nem volt még, csak kicsit zárkozottabb vagyok (de nem antiszociális!).

2014. márc. 7. 22:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :) Nem feltétlen a "tökéletest" keresem, nem igaz, hogy senkit nem engedek közel magamhoz, aki kicsit sem olyan, mint amilyen barátot szeretnék. :)
2014. márc. 7. 22:28
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Lefejelnélek.
2014. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#10: Tudom, hogy "baj" a mai világban, de engem másképpen neveltek. Mondjuk rengetegen gondolkodtam már azon, hogy én is átgázolok másokon, elvégre az én érzéseim sem érdekeltek senkit, és én is bunkó állat leszek, hiszen úgyse értékeli senki azt, ha megpróbálom megbecsülni.
2014. márc. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, van a bunkó és a nem bunkó között átmenet is. Az, ha a csajt elküldöd a f'szomba, meg azt mondod, hogy takarodjáááá máne, esetleg az arcába is fingasz, ez nyilván nem annyira bejövős, de vagányul kell, pimaszul. Legyél pimasz. Igenis ne csak "nyalj", hanem szúrkálk oda keményen, vedd félvállról a dolgot, sugározzon rólad az, hogy te nagyon benne vagy a témában, különösebben nem hat meg egy nő látványa, bármikor találsz másik ezret, és ami a legfontosabb: nem tesz neked szívességet. Ezek tipikusan akkor buknak ki, amikor már az elején bepróbálkoznak az agyhúzással meg a zsarolással, akkor kell azt mondani, hogy na elég. Ez kezdésnek jó lesz, aztán tudni fogod, hogy ki az, akinél lehet oldani, aki megérdemli.
2014. márc. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!