Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lassan már kezdem magam...

Lassan már kezdem magam szarul érezni, mert izmos vagyok. Vagy csak ezen az oldalon van oda mindenki a gizda srácokért?

Figyelt kérdés
Ne egy hegyomlást képzeljetek el, hanem egy vékony, szálkás csupa izom srácot. Ez 8 kockás fazon. De már kezdem magam szarul érezni. Valóban sok lánynak ez már túl izmos sok, vagy nem értem én ezt. Vélemény, tapasztalatok?

2014. márc. 8. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kezd valamit magaddal mert nem lesz csajod XD
2014. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ó, hadd ne sajnáljalak már meg :-) Mindenki a gizda srácokért van oda? Hol élsz te? A nők általában szeretik a kigyúrt férfiakat (a NAGYON kigyúrtakat már nem feltétlenül), nézd csak meg, a sportolókért hány nő van oda, hányan mondják róluk, hogy "húúú, milyen jó izmos!"

Persze vannak, akiknek a vékony, vagy éppen a macis srácok tetszenek, mindenkinek más az ízlése. De nem hiszem el, hogy azért ne tetszenél senkinek, mert izmos vagy... áááá...

2014. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
valóban abszurd, de ezt hallom, látom körülöttem
2014. márc. 8. 11:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne azzal törődj, hogy a gyk olvasóközönségének mi tetszik :-) Fogsz találni olyan lányt, akinek éppen te tetszel.
2014. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát hízzál egy kicsit, és kicsit fedi majd a zsír az izmokat, gondolom olyan 60 kiló körül lehetsz.
2014. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 LeftBehind ***** válasza:
174cm vagyok, van egy enyhe hasam, a mellbimbóim ki vannak duzzadva és a talpamon,tenyeremen kívül mindenhol szőrös vagyok. Cserélünk?
2014. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

182cm 68kg vagyok. az nem sovány szerintem

azért cserélni nem szeretnék:)

2014. márc. 8. 14:53
 8/12 LeftBehind ***** válasza:
Valahogy gondoltam
2014. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

70 kg se vagy 182 cm-el. Te is gizda vagy nyugodj meg :D.

Cristiano Ronaldo közel egymagas veled és ő 84 kg, pedig ő szálkás és nem is egy izom kolosszus.

2014. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ekkora magassághoz ez baromi kevés. Gizda vagy.
2014. márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!