Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha az utcán leszólítok egy...

Ha az utcán leszólítok egy lányt, van rá esély hogy esetleg elkezdünk beszélgetni normálisan ismerkedés céljából? De még is hogy kezdjem ezt az egészet?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem, sehogy! Nagy pofáraesés lenne belőle!
2014. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nincs.

Felejtsd el az egészet.

2014. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan ismerkedhetnék itt a fővárosban?
2014. márc. 9. 14:06
 4/16 anonim ***** válasza:

Sehogy.

A csajok nem szeretik ha csak úgy leszólítja őket.Tapasztalatból írom.Mindig van valami kifogás.

2014. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szórakozó helyeken vagy könyvtár, vagy keresel magadnak valami olyan hobbit, amit lányok is űznek és akkor már egy közös téma is meglenne.
2014. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nézd meg a videoikat, egyrész viccesek, másrészt bátoríthatnak. Ha nekik sikerült, mindenféle idiota helyzetekben, szövegekkel akkor neked is sikerülhet. :D

http://www.youtube.com/user/SimplePickup/featured

2014. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
4#. Így van, én is pofáraestem jópárszor! Utána neten próbálkoztam, ott is kirostáltak, elutasítottak. 47 éves lettem, már feladtam, senkim sincs. Ennyi volt a magánélet, zéró.
2014. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Noydra ***** válasza:
Ha nincs szituáció, nem hiszem hogy működne...
2014. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát, én is ezt kérdezem, gőzöm sincsen, hogy hol lehetne ismerkedni. Ha van is bátorsága valakinek hozzá, jó nagy szerencse kell még egy beszélgetéshez is, ahhoz, hogy igent mondjon a kiszemelt lány.

Persze az sem mindegy, milyen helyzetben történik a megszólítás, például ha siet az illető, akkor abszolút nem érdemes. Sajnos nem látunk bele egymásba, és mindig benne van akár egy durva elutasításnak is a kockázata.

Viszont érdekes az, hogy itt ezen az oldalon is voltak már olyan "okos" kérdések lányoktól, hogy miért nem merjük mi férfiak megszólítani őket. Úgy látszik, hogy a jelenlévők sokszor kivételek, és ők szívesen vennék ezt. Olyan ez, mint egy szerencsejáték.

2014. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
én örülnék neki:) normális lennék 14/L
2014. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!