Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van esélyem egy szép lány...

Van esélyem egy szép lány szívét elnyerni (folytatás lent)?

Figyelt kérdés

ha eddig mindig kudarccal végződött minden próbálkozásom, és legtöbbször azt kaptam azoktól akiknél próbálkoztam, hogy nem vagyok vonzó, jóképű, nem vagyok jó testű alkatú (izmos, magas) továbbá sem anyagi biztonságom, sem egzisztenciám nincs, ahogy értékes végzettségem, kiemelkedő tehetségem sincs

egy 24f vagyok még soha nem volt barátnőm, mert igen válogatós vagyok, de azzal nem tudok mit kezdeni, akit nem találok vonzónak... Akkor ezek szerint soha nem lesz vonzó, csinos barátnőm, vagy vannak azért ilyen csodák még?



2014. febr. 25. 20:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
biztos találsz majd egy olyan lányt akit vonzónak találsz és ő is szeret téged :)
2014. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
46%
Ahogy leírtad magad szerintem neked az egyetlen problémád, hogy nulla önbecsülésed. 19L
2014. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
a mi nem vagy érvelés szerintem eléggé magáért beszél...
2014. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
volt meg van is önbecsülésem, de ha a környezetem ezt gondolja rólam, akkor mit tegyek, éljek tovább vmi álomvilágban? :)
2014. febr. 25. 20:05
 5/25 anonim ***** válasza:
Igen drága, élj akkor álomvilágban. :)
2014. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szép lányoknál csak a jóképű és gazdag férfiaknak van esélyük.
2014. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azokkal akik ezt mondják lesz aki másképp gondolja
2014. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
hát hiába hiszem magamról, hogy mondjuk ázsiai vagyok ferde szemekkel, nem fogok átalakulni :) tehát az adottságaimon amin változtatni nem tudok el kell fogadnom az érdekelne h így is van e esélyem mert sok szép vonzó lánynál próbálkoztam már de ők persze válogathatnak a pasik 90% közül így visszautasítást kaptam csak eddig válogatott indokokkal. És lassan meg kifutok az időből... (egyébként amin tudtam változtatni, változtattam, illetve próbálok változtatni, újabb végzettségeket szerezni, keresni miben vagyok jó, edzeni, igényesnek lenni pl a higiéniámra, stb...)
2014. febr. 25. 20:09
 9/25 A kérdező kommentje:
de lassan már 6 éve ezt csinálom és semmi eredménye, attól félek, hogy 30 majd 40 évesen is itt tartok, hogy próbálkozom minden erőmmel de nem értékeli senki és ha pl már 30 elmúltam akkor már a fiatalságom is oda, nagyon nincs is értelme tovább próbálkoznom hiszen soha többé nem lehetek 10en 20on éves
2014. febr. 25. 20:11
 10/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez komolyan érdekel (a sokadik ilyen kérdés), te nem tartod magadat szépnek, a külső területén nem kötsz kompromisszumot, de egy lánytól elvárod, hogy kössön.


Miért?

2014. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!