Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Poénból regisztráltam egy...

Poénból regisztráltam egy társkeresőbe. Kinek mi a véleménye az efféle ismerkedésről?

Figyelt kérdés
Én személy szerint tök nyomoréknak tartom hogy az emberek a neten keresztül képek alapján próbálják elmondani egymásról a véleményüket, és felettébb röhejes hogy így akarnak ismerkedni és egymásba szeretni. Már nem léteznek olyan helyek ahová szinglik járnak ismerkedni? Vagy túl öreg vagyok és az én életemből kimaradt ez a netes dolog? Ti mit gondoltok? Szerintem a fiúk nagy része is teljesen nyomi akik ide regisztrálnak. Semmi önbizalom vagy ismerkedés a valós élettel, csak a virtuális szerelem... 23/L

2014. márc. 11. 09:01
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Sokan nagyon rámozdultak a poénos szóra. Az a poénból annyit jelent hogy a regisztrációm igaz, magamról vannak fent képek, de kevés esélyét látom normális ismerkedésnek ezért nem fogom látogatni túl sűrűn az oldalt. Egyszerűen csak nyitva hagytam egy lehetőséget. Nem kell vérre menni nem vagyok k..ög aki azért megy fel hogy beszólogasson.
2014. márc. 11. 10:32
 22/36 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akik még nem elég fejlettek az internet használatához. Te is ilyen vagy. Olyan ez, mint amikor az állatokat a tükör elé rakva azt hiszik, hogy amit látnak, az egy másik állat, nem értik meg a helyzetet. Az internettel meg azt hiszik sokan, hogy ha nem látod szemből szembe az illetőt, akkor már teljesen máshogy kell viselkedni, pedig nem. Az ember ugyanaz marad.

Hasonló technofóbia volt a mobiltelefonok elterjedésénél is, csak azt úgy tűnik, sikerült lenyomni a torkokon.


És amúgy elárulok valamit: van sok ember, aki nem jár szórakozóhelyre, nem jár szingliparitkra ismerkedni, és úgy egyáltalán egész másféle, mint amit te megszoktál. De ettől nem rossz ember, sőt, nagyon sok köztük a kifejezetten jó. Csak éppen nem kedvelik az effélét. De te annyira bent vagy a saját világodban, hogy eszedbe sem jut, hogy létezik más is.

Az internet egy remek hely az ilyen embereknek, lehet tematikusan társat keresni, vagy akár csak simán beszélgetni akármilyen szándék nélkül, és ha úgy alakul, lehet akár több is. Mert még mindig emberi lények beszélgetnek egymással.

2014. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Wash: Teljesen oké hogy elmondod a véleményed hiszen kikértem, de mindazonáltal te is egy állatkának bizonyulsz a tükör előtt mert megítélsz holott nem ismersz. Egy kérdésből vajon meg lehet állapítani hogy ki áll mögötte? Lehet véleményt alkotni nincs megtiltva, de mégis belefolytál egy olyan csevejbe amiből negatív válaszolóként jössz ki, és ily módon csak egy vagy a sok közül.
2014. márc. 11. 11:27
 24/36 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hol és hogyan ismerkednek meg.A szimpátia a lényeg.Arra kell odafigyelni, nehogy valami átverős idiótába fusson bele az ember, aki csak poénkodni jár oda!!

Bár ez azért elég hamar kiderül.

Nem, nincsenek olyan normális szórakozóhelyek, ahol idősebbek is,20-40-50, stb évesek is találkozhatnának és kulturáltan ismerkedhetnének.Diszkóban nem a legjobb, ahol üvölt a fülünkbe a zene és zsúfoltság van.Étterembe, moziba meg azzal megy az ember, aki már ismer.A könyvtár, abc bolt nem erre való.Tehát sokaknak marad a társkereső.Nem az a nyomorék, aki ott keres párt, hanem az, aki nem lát tovább az orránál és rajtuk szórakozik!

2014. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Azért a Kérdező torkát sem kell rögtön átharapni.

Hajlandó vagyok elhinni, hogy tényleg nem jutottak eszébe azok a dolgok, amiket itt sokan leírtunk, és ezért volt ennyire szélsőséges véleménye :)


Szóval Kérdező az a lényeg, hogy a netes társkeresést maguk az emberek torzítják el - legalábbis szerintem.


Ha mindenki:

- csakis és kizárólag a valóságot írná le (vonatkozik ez feltöltött képekre, az összes adatra, stb.),

- a levelezésében csak olyanokat és úgy írna le, ahogyan azt élő szóban, a másikkal szemben egy asztalnál ülve is megtenné,

- valós ismerkedési szándékkal regisztrálna,

- a társkeresőt mindössze egy LEHETŐSÉGNEK, és nem az életének színtereként használná,

- az elutasítást kulturáltan közölné ÉS fogadná,


akkor nem lenne itt semmi baj.

Az emberek írnának egymásnak leveleket, elmondanák egymásnak, hogy ki szimpatikus kinek, ha valaki elutasítást kap az megköszöni a választ és további sok sikert kívánva elköszönne...milyen utópikusnak hangzik, pedig ha belegondolunk, mindenkinek, aki a társkeresőkön van fenn ez lenne az érdeke, és (számomra) ezek alap dolgok.


Meg persze ezek az oldalak is sokszor csak a zsetonra mennek, pedig pár kis ötlettel hatékonyabbá lehetne tenni egy társkeresőt.

Remélem egyszer lesz lehetőségem kipróbálni, tényleg működnének-e ezek az ötletek :)

2014. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
Nincsenek barátaim, egyedül meg hova mennék szórakozni?:)
2014. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Én nem regisztrálnék társkeresőre, de nem tartom nyominak azt, aki igen. Nem tartom cikinek, csak én nem hiszek a netes társkeresésben, saját részről nem. Nem tudnék abban bízni, hogy az van-e a szavak / fotó mögött, akire gondolok / akinek az illető kiadja magát... meg amúgy is, zavar, hogy nem látom az azonnali reakciókat. Majdnem 23 éves voltam, amikor először lett párkapcsolatom, tudom, milyen a magány, nem azért mondom, hogy nem mennék társkeresőre, mert olyan nagyon kelendő lennék a való életben :P.


24/l

2014. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Kétféle fogyatékosságom is van, amelyek megakadályoznak abban, hogy élőben ismerkedjek.

Nekem a társkeresőoldal egy lehetőség, mivel nem szeretnék senkivel játszmázni, ezért a bemutatkozónál el is mondom hogy mi a helyzet velem, persze így az esély még kevesebb, szimplán fotó alapján (ha nem derülne ki hogy nem vagyok egészséges a bemutatkozó szövegből) simán lennének jelentkezők...

Én ezért regisztráltam.

2014. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Ha ez a véleményed, minek regisztráltál rá? Gondolom azért, mint a csajok 98%-a: egót növelni, hogy egy nap mennyi férfi akar téged.


Amúgy nekem is nagyjából ez a véleményem erről a témáról, de elhiszem, hogy van olyan, akinek hétköznap nincs ideje ismerkedni, és a neten próbálkozik.


23/F

2014. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Ezek tök jó érvek, aki azt írta nem tud sajnos kimozdulni azt természetesen megértem, no de hát az idősebbek akik nem szeretnek ricsajt hallgatni nem tudnak a munkájuktól elszakadni, akik nem tudnak azonosulni a diszkókörnyezettel vagy koncertekhez ezeket mind megértem. Na de a kérdés ott vetődik fel hogy akkor miért a fiatalok regelnek? A 90%al alig 20-22 ezek közül is tuti van aki dolgozik már vagy esetleg más oka van annak hogy felmegy, de a nagy része az embereknek pont olyan aki biztos hogy kimozdul, nincs olyan hogy köti a munka max csak az iskola ami megint csak szégyen hisz a suliban kezdjük az ismerkedést ugyebár. Itt nem is az a kérdés már hogy végeredménybe ki miért regisztrál hanem az hogy miért nem akar másféle módon ismerkedni? Miért kell rászorítkozni az internet afféle oldalára ami biztos hogy rejt egy két stiklit. Egyszerűbb gyorsabb hasznosabb stb... Emellé persze rengeteg csalódás jár és nem beszélve a netes perverzekről. Sose lehet tudni. Egyébként azért regisztráltam hogy kipróbáljam milyen. Még sosem volt ilyesmim, és amilyen bunkón leírtam a kérdést annyira nem vagyok az, inkább maradi vagyok és a szemtől szembeni első vélemény (direkt nem írtam benyomást) híve vagyok. Egyébként mindenkinek voltak jó ötletei miért lehet megcáfolni az első elhamarkodott elméletemet, így köszönöm a részvételt :)
2014. márc. 11. 22:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!