Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Poénból regisztráltam egy...

Poénból regisztráltam egy társkeresőbe. Kinek mi a véleménye az efféle ismerkedésről?

Figyelt kérdés
Én személy szerint tök nyomoréknak tartom hogy az emberek a neten keresztül képek alapján próbálják elmondani egymásról a véleményüket, és felettébb röhejes hogy így akarnak ismerkedni és egymásba szeretni. Már nem léteznek olyan helyek ahová szinglik járnak ismerkedni? Vagy túl öreg vagyok és az én életemből kimaradt ez a netes dolog? Ti mit gondoltok? Szerintem a fiúk nagy része is teljesen nyomi akik ide regisztrálnak. Semmi önbizalom vagy ismerkedés a valós élettel, csak a virtuális szerelem... 23/L

2014. márc. 11. 09:01
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ez az amire én nem is gondoltam... Najó nem vagyok ám elvakult csak nem jól tettem fel a kérdést. Szóval azt mondjátok lehet ismerkedni ott is de ne csak a netre szorítkozzunk. Akkor nem menekült a világ a számítógépekbe és a jól beállított profilképek mögé? Ezt azért jó hallani és elnézést ha sértő volt a kérdés.
2014. márc. 11. 09:44
 12/36 HUN_Sector ***** válasza:

Ha sokat dolgozol, alig van szabadidőd, nem olyan munkakörben vagy, hogy emberekkel tarts kapcsolatot, ne adj isten abszolút nem vonz a szórakozóhelyek ricsaja, akkor ez marad. Sajnos nem mindig alakul úgy az élet, hogy szembejön az igazi az utcán és megszólítod. Maximum a csöpögős amerikai filmekben.

Most ha valaki emiatt nyomi, akkor az nem őt minősíti.


Itt vagyok pl. én. 28 évesen, egzisztenciával, ráadásul még jól is nézek ki. És undorodom a szórakozóhelyektől, többre értékelek egy beszélgetős esetét a barátokkal zárt körűen. Azért meg nem fogok elmenni egy utált helyre, hogy legyen valakim. Főleg nem diszkóba... ratyi zene és öreg is vagyok én már ehhez, meghagyom a tiniknek.


A társkeresőkkel kapcsolatban meg csupán negatív tapasztalataim vannak. A jó nők csak egó erősítés céljából vannak fent, de hamar elszállnak a sok bókoló levéltől, amelyek már akkor is özönlenek, ha még képet sem tett fel. Sok a hiéna, kevés a hús. Aztán előbb-utóbb valamelyik sármőr meghülyíti őket, megdönti és otthagyja, ezek a nők meg megutálják a társkeresőket.

2014. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 baker2424 ***** válasza:
most lehet azt irni hogy nyomik akik fenn vannak oké.többnyire ha bevalják ha nem okkal vannak fenn hol nagyobbb hol kissebb a hiba :) na de ha lemennél az utcára vagy a boltba strandra buliba ott hány számodra nyomit és hány tökéletest találnál?!ha nagy igényeid vannak miért várod el hogy egy netes társkersön majd épp megtalálood az igazit? én ismerek egy párt akik arcnélkül beszélgettek honapokig most együtt vannak 10 éve a srác bárhol tudott volna nött találni a csaj meg ezeregy pasit,ezt találták akkor izgalmasnak ez volt az ö helyük ahol szerelem született nem egy park vagy buli hanem anno a chat nincs ezzel baj igaz ritka esett
2014. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Kérdező látszik,hogy milyen szegényes a felfogásod.A megnyilvánulásod miatt megértem,hogy nincs olyan férfi ,aki tartósan kikötne melletted.

Engem taszít ez a közönséges viselkedés.

2014. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
"Poénból regisztráltam egy társkeresőbe. Kinek mi a véleménye az efféle ismerkedésről?" Ha poénbol tetted valoban akkor nagyon elitélendönek tartom. Sok máasik embernek ez nem poén hanem lehetöség. Kérem vond vissza a regedet!!!!
2014. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Végeredményben igazatok van. Köszönöm a válaszokat, nem baj ha sértő néha az is kell.
2014. márc. 11. 10:11
 17/36 anonim ***** válasza:

"Szerintem a fiúk nagy része is teljesen nyomi akik ide regisztrálnak." Sajnos ezzel egyet kell h értsek, de tapasztalatom szerint ez nem csak fiúkra igaz! Lehet h én vagyok mindig 'rosszkor, rossz helyen' de nincsen vmi sok pozitív tapasztalatom eltekintve egykét kivételtől. Azért lehet találni olyan embert akivel ha nem is kapcsolat de egy barátság kialakulhat de nagyon kicsi az esély.

Visszatérve a nyomi dologra, nem tartom magam "atom jó pasinak" de azért csúnya sem vagyok, (ráadásul ez tök relatív h kinek mi a jó) általában reálisan gondolkodom szóval mondjuk h átlagos vagyok, és eléggé nehéz kitűnni bármivel is ha a legtöbb csaj még csak nem is válaszol mert pl aznap van 40 olvasatlan levele olyan tagoktól akik csak dugni akarnak... teljesen figyelmen kívül hagyja az üzimet pedig kitudja, lehet h nagyon jól ellennénk.. azt hozzá kell tenni h nem az olyan lányokat próbálom keresni akiknél a képei alapján is megmondható h a külsején kívül más nem is létezik neki a világon!! Átlagos, szolidabb csajokra gondolok, bár kép alapján megint csak ki tudja...

(12-es válaszolóval egyetértek, a 10-es pedig egy szomorú történet :D)

2014. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, nem vagyok nyomi, de már próbálkoztam a társkeresővel. Munkahelyen nem tudok ismerkedni, mert csak 3-an vagyunk, abból 1 én vagyok, a másik egy nő, a harmadik egy idős, házas férfi :) suliba már nem járok, szórakozóhelyen a 16-50 évesig mindenki csak d-gni akar. Ha elmegyünk valahova (nem kifejezetten buliba) baráti társasággal, már nem olyan közvetlenek az emberek, mint régebben, hogy csak úgy odajönnek.

Ez szerintem egy lehetőség, amivel lehet élni, ha valakit érdekel.

Régebben (szülők, nagyszülők idejében) meg úgy működött, hogy a család, ismerősök összehozták azokat, akik nem találtak még párt. Tudták, hogy melyik családokban van egyedülállóak, szerveztek valami közös programot, ahol bemutatták őket egymásnak, aztán a többi rájuk volt bízva.

Ez is valami ilyesmi, csak itt magadnak válogathatod ki azokat, akikkel ismerkednél.

2014. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Társkeresőről volt szó, nem?

Ott megkeresed a lehetséges társad - aztán az életben ismerkedsz vele. Erre való ez a hely.


Ha te poénnak kezeled, akkor töröld ki a regisztrációdat és menj fel egy viccoldalra.

Vagy írd ki a regisztrációdba, hogy hogy csak poénnak gondolod.


Sajnos nagyon sokan vannak az ilyen "poénosak" vagy az önbizalom erősítők - ezért is nehéz ott normálisan ismerkedni.

2014. márc. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Nocsak. Azt hittem ma megkapom az ívet de még is akad aki egyetért. Végül is rengeteg szempont létezik, valamennyi helyes meglátással. Korán ítélkezem sajnos, de ezentúl talán másképp lesz :) Egyébként Igen a lányok is gyakran nagyon odateszik magukat és ebből csak az sül ki hogy kinek mije viszket :-D
2014. márc. 11. 10:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!