Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek reménytelen?...

Szerintetek reménytelen? Tanács kéne

Figyelt kérdés

17éves vagyok pár hónapja elkezdtem beszélni egy 15éves lánnyal aki még sose volt szerelmes, ismerkedtünk, olyanokat mondott hogy szivesen találkozna velem,meghivott fagyizni ha jó idő lesz,tök jól elvoltunk igy neten, mondtam neki hogy találkozhatnánk valamelyik hétvégén és nemet mondott, azt mondta kevés időnk lenne egymásra(az igaz hogy nem sok,de elég..) és hogy ő nem akar kapcsolatot senkivel

szerintetek,miért van az hogy amint felhoztam a találkozás témát egyből mintha nem is érdekelném, előtte meg pont az ellenkezőjét mutatta? ha kitartok mellette és küzdök érte még lehet belőle valami?

előre is Köszi!


2014. márc. 14. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem új neki hogy egy kapcsolatot építsen ki és megijedt. Szerintem most pihentesd egy kis időre
2014. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Én is 17 éves vagyok, és énis ebben a cipőben járok, csak én 17 éves lánnyal próbálkozom. Tavaly megkérdeztem, hogy akar-e találkozni, de sajna nemet mondott, azonban olyan jeleket vélek felfedezni viselkedésében, mely egyértelműen valamiféle "szerelem" jele. Pl.: Elvörösödik, feszült hangulat, stb. A kérdésedre a válasz mégpedig az (Szerintem), hogy nem akar még mélyebben kötődni senkihez, vagy épp teszteli türelmedet. Várd csak ki a végét! ;) Lesz ebből még "kolyétálás"! xD De tényleg.

Egyébként ha érdekel a történetem, akkor itt olvashatod el ;)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__547..


Remélem segítettem!

2014. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi nektek:)
2014. márc. 14. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!