Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy érjem el hogy lépjen?...

Hogy érjem el hogy lépjen? Légyszi irjatok tanácsot ha tudtok!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a helyzet hogy anyuval voltunk a városba és beugrottunk a könyvelőhöz. Most találkoztunk először vele. Nagyon szimpatikusak voltunk első pillanattól kezdve egymásnak. Egész idő alatt sokszor kereste a szemkontaktust mosolygott és kérdezgetett is párszor. Amikor kijöttünk tőle anyu megjegyezte hogy nagyon odáig van értem...:)

Pár évvel idősebb (ami nem gond nekem! ) és a szavaiból kivéve nincs kapcsolata. Nagyon tetszik! Szeretnék vele kettesben munkahelyen kívül találkozni! Pár nap múlva találkozok vele! Legközelebb nem tudom mikor.Esetleg tanács, ötlet? :) KÖSZÖNÖM! :]



2014. márc. 15. 22:49
 1/8 A kérdező kommentje:
20/L
2014. márc. 15. 22:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Írd fel neki egy cetlire a telefonszámodat, és add oda neki. Persze csak akkor, ha nem lesz időtök beszélgetni.
2014. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Jesszus, mintha egy 12 éves kislány és egy vén 55 éves papa szerelmi történetét olvasnaám. o.O
2014. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm első válaszadó :) a negatív válaszokon csak mosolygok hiszen ide segítséget, tanácsot jönni kérnek az emberek...! :)
2014. márc. 15. 23:29
 5/8 anonim ***** válasza:
de nem tudom, én is azt hittem, hogy valami 12 éves levele. anyuval voltunk, és anyu azt mondta,,,
2014. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 36F a mai napig azt mondom, hogy anyu, apu. A korunktól függetlenül ők a szüleink. És nem, fater meg muter.
2014. márc. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én sem hívom őket faternak meg muternak, de egy felnőtt azt írja egy ilyen beszámolóban, hogy anyám, anyukám, édesanyám,

de nem azt hogy anyu meg mami meg anyuci meg nem tudom mi.

tehát a megfogalmazás az ami nagyon gyerekes, nem gondoltam, hogy egy 20 éves felnőtt nő írta.

2014. márc. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most komolyan az a baj hogy azt írtam anyu? :D hm ki is a gyerekes....? Na mindegy ha ilyen okos vagy esetleg lenne valami ötleted is? Vagy csak ezért írtál?
2014. márc. 16. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!