Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék találni egy fiatal...

Szeretnék találni egy fiatal lány barátság extrákkal típusú kapcsolatra. Hol ismerkedjek? Hol találhatnék ilyen lányt?

Figyelt kérdés
A külsőmmel nincs baj, helyes arc, szép szemek, közepesen magas vagyok és sportos. De mégse jön össze.. Akinek összejött ilyen kapcsolat, hogy ismerte meg a lányt és hol? :)

2014. márc. 16. 15:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, mint te, kérdező. Megértelek. Én velem meg azvan, hgoy folyton járni akarnak velem a lányok, csak szex nem jön össze. Már unom,hogy csak dugnék és most is 5 csaj tapad rám és nem értik meg, hogy én nem akarok kapcsolatod, csak dugóbarátot. XD
2014. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
5 csajból egy se megy bele?:o valahogy finoman vezesd őket rá és úgy magyarázd el nekik, hogy ők is akarják ;)
2014. márc. 17. 15:20
 13/18 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. szept. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Bárhol, csak keresned kell, hiszen aki keres, az talál.
2014. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Tetszik az ötlet. Úgyhogy akkor én pedig 24 éves pécsi férfiként keresek tűzoltólányt :)
2014. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az 58-as út mentén vannak ilyenek.
2014. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
és akkor ne gondolja azt egy nő, hogy csak szexet akarnak a pasik..fúj már..:D barátság extrákkal? :D miért nem akarsz normális kapcsolatot, ahol a szex is jó, és még a legjobb barátod is az a lány, és még szeretetre méltó is..én ezt komolyan mondom nem értem..:D mondjuk nő vagyok..nyilván nem érthetem..:)
2014. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
moslékos vödörrel is lehet tüzet oltani, "pösing" voltam
2015. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!